https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Master - Wyścig pierwszy
2022 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
III i IV Runda
-
Czerniejew
, 11 - 12 czerwca 2022
Roman Umiastowski
Mirosław Pleskot
Łukasz Łysiak
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #421 Paweł SZTUROMSKI
2 - #151 Jakub MAJCHRZAK
3 - #33 Robert WARCHOŁ
4 - #351 Paweł RUBISZ
5 - #6 Dariusz TYBULCZUK
6 - #761 Tomasz KUPAJ
7 - #405 Jarosław LEWY
8 - #619 Sławomir SUCHOROWSKI
9 - #153 Tomasz DRÓŻDŻ
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #421 Paweł SZTUROMSKI
2 - #151 Jakub MAJCHRZAK
3 - #33 Robert WARCHOŁ
4 - #351 Paweł RUBISZ
6 - #761 Tomasz KUPAJ
7 - #405 Jarosław LEWY
8 - #619 Sławomir SUCHOROWSKI
9 - #153 Tomasz DRÓŻDŻ
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Paweł SZTUROMSKI
26.215
13:11:14.442
1
14:12.324
29.6
14:38.539
13:25:26.766
+2:05.054
12:07.270
2
13:52.590
30.3
28:31.129
13:39:19.356
+1:37.519
12:15.071
3
15:06.883
27.8
43:38.012
13:54:26.239
+2:27.844
12:39.039
4
15:10.438
27.7
58:48.450
14:09:36.677
+1:43.553
13:26.885
5
14:41.765
28.6
1:13:30.215
14:24:18.442
+2:05.687
12:36.078
6
14:59.848
28.0
1:28:30.063
14:39:18.290
+2:21.187
12:38.661
7
15:21.840
27.3
1:43:51.903
14:54:40.130
+2:29.263
12:52.577