https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/Karting/ROK
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior ROK - Wyścig czwarty
2022 | Karting
|
ROK CUP POLAND
V Runda
-
Słomczyn
, 9 - 10 lipca 2022
Michał Fijałkowski
Radosław Chrzanowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #154 Franciszek LASSOTA
2 - #146 Franciszek CZAPLA
3 - #101 Antoni KOSIBA
4 - #127 Oliwier KOBIELA
5 - #186 Yicheng QU
6 - #116 Marek PIÓRKOWSKI
7 - #124 Maksymilian RAFALIK
8 - #136 Oleksiy YAREMIY
9 - #119 Franciszek HAŁATNIK
10 - #103 Lev KRUTOGOLOV
11 - #160 Mateusz PISZCZAKO
12 - #111 Marcel MATYJEWICZ
13 - #115 Aleksander WÓJCICKI
14 - #113 Vanessa POECKH
15 - #168 Antoni LENART
16 - #141 Karol NIEMCZYK
17 - #155 Antoni MAKUCH
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #154 Franciszek LASSOTA
2 - #146 Franciszek CZAPLA
3 - #101 Antoni KOSIBA
4 - #127 Oliwier KOBIELA
5 - #186 Yicheng QU
7 - #124 Maksymilian RAFALIK
8 - #136 Oleksiy YAREMIY
9 - #119 Franciszek HAŁATNIK
10 - #103 Lev KRUTOGOLOV
11 - #160 Mateusz PISZCZAKO
12 - #111 Marcel MATYJEWICZ
13 - #115 Aleksander WÓJCICKI
14 - #113 Vanessa POECKH
15 - #168 Antoni LENART
16 - #141 Karol NIEMCZYK
17 - #155 Antoni MAKUCH
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Franciszek LASSOTA
1.761
15:49:16.009
1
56.874
76.5
58.635
15:50:12.883
+2.826
54.048
2
53.316
81.6
1:51.951
15:51:06.199
+0.336
52.980
3
52.778
82.4
2:44.729
15:51:58.977
+0.411
52.367
4
53.066
82.0
3:37.795
15:52:52.043
+0.622
52.444
5
52.044
83.6
4:29.839
15:53:44.087
+0.301
51.743
6
51.915
83.8
5:21.754
15:54:36.002
-0.333
52.248
7
52.001
83.6
6:13.755
15:55:28.003
+0.378
51.623
8
51.838
83.9
7:05.593
15:56:19.841
+0.480
51.358
9
51.502
84.4
7:57.095
15:57:11.343
+0.114
51.388
10
51.275
84.8
8:48.370
15:58:02.618
-2.067
53.342