https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/Karting/WSDiM
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig pierwszy
2022 | Karting
|
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
I Runda
-
Bydgoszcz
, 22 - 23 kwietnia 2022
Bartosz Czarkowski
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #630 Bruno GRYC
2 - #668 Wojciech WODA
3 - #675 Franciszek BAL
4 - #614 Norbert Jr PLASZEWSKI
5 - #644 Maksymilian RAFALIK
6 - #612 Jakub KIWALSKI
7 - #645 Wiktor STALMACH
8 - #613 Oskar CHMIEL
9 - #678 Adrian POTĘPA
10 - #621 Dawid SZYMAŃSKI
11 - #663 Mateusz WAL
12 - #688 Oskar HILDEBRAŃSKI
13 - #667 Maksymilian LUPA
14 - #600 Remigiusz SAMCZYK
15 - #696 Mikołaj GAWLIKOWSKI
16 - #655 Kacper BONDER
17 - #618 Filip KIJANOWSKI
18 - #698 Alan JAKÓBIAK
19 - #626 Amelia WYSZOMIRSKA
20 - #658 Adam PROFICZ
21 - #673 Kajetan KOISAR
22 - #695 Miłosz SMUK
23 - #699 Paweł NOWAK
24 - #679 Tomasz CICHORACKI
25 - #606 Marek ŁAGAN
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #630 Bruno GRYC
2 - #668 Wojciech WODA
3 - #675 Franciszek BAL
4 - #614 Norbert Jr PLASZEWSKI
5 - #644 Maksymilian RAFALIK
6 - #612 Jakub KIWALSKI
7 - #645 Wiktor STALMACH
8 - #613 Oskar CHMIEL
9 - #678 Adrian POTĘPA
10 - #621 Dawid SZYMAŃSKI
11 - #663 Mateusz WAL
12 - #688 Oskar HILDEBRAŃSKI
13 - #667 Maksymilian LUPA
14 - #600 Remigiusz SAMCZYK
15 - #696 Mikołaj GAWLIKOWSKI
16 - #655 Kacper BONDER
17 - #618 Filip KIJANOWSKI
19 - #626 Amelia WYSZOMIRSKA
20 - #658 Adam PROFICZ
21 - #673 Kajetan KOISAR
22 - #695 Miłosz SMUK
23 - #699 Paweł NOWAK
24 - #679 Tomasz CICHORACKI
25 - #606 Marek ŁAGAN
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bruno GRYC
3.556
12:10:09.364
1
55.299
66.2
58.855
12:11:04.663
+3.136
52.163
2
52.306
70.0
1:51.161
12:11:56.969
+2.887
49.419
3
49.826
73.5
2:40.987
12:12:46.795
-0.539
50.365
4
49.962
73.3
3:30.949
12:13:36.757
+0.510
49.452
5
50.409
72.6
4:21.358
12:14:27.166
+0.739
49.670
6
50.049
73.2
5:11.407
12:15:17.215
+0.278
49.771
7
49.896
73.4
6:01.303
12:16:07.111
+0.570
49.326
8
49.304
74.3
6:50.607
12:16:56.415
+0.094
49.210
9
49.423
74.1
7:40.030
12:17:45.838
+0.376
49.047
10
49.388
74.1
8:29.418
12:18:35.226
+0.292
49.096
11
50.317
72.8
9:19.735
12:19:25.543
+1.268
49.049
12
49.780
73.5
10:09.515
12:20:15.323
+0.753
49.027
13
49.569
73.9
10:59.084
12:21:04.892
+0.608
48.961