https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/Karting/WSDiM
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig trzeci
2022 | Karting
|
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
II Runda
-
Słomczyn
, 2 - 3 lipca 2022
Piotr Mika
Radosław Chrzanowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #668 Wojciech WODA
2 - #606 Marek ŁAGAN
3 - #688 Oskar HILDEBRAŃSKI
4 - #678 Adrian POTĘPA
5 - #612 Jakub KIWALSKI
6 - #679 Tomasz CICHORACKI
7 - #618 Filip KIJANOWSKI
8 - #695 Miłosz SMUK
9 - #645 Wiktor STALMACH
10 - #698 Alan JAKÓBIAK
11 - #663 Mateusz WAL
12 - #667 Maksymilian LUPA
13 - #655 Kacper BONDER
14 - #644 Maksymilian RAFALIK
15 - #690 Michał KWAŚNIK
16 - #658 Adam PROFICZ
17 - #673 Kajetan KOISAR
18 - #607 Jan MICHAŁECZKO
19 - #621 Dawid SZYMAŃSKI
20 - #614 Norbert Jr PLASZEWSKI
21 - #669 Michał ZAJĄC
22 - #699 Paweł NOWAK
NU - #613 Oskar CHMIEL
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #668 Wojciech WODA
2 - #606 Marek ŁAGAN
3 - #688 Oskar HILDEBRAŃSKI
4 - #678 Adrian POTĘPA
5 - #612 Jakub KIWALSKI
6 - #679 Tomasz CICHORACKI
7 - #618 Filip KIJANOWSKI
8 - #695 Miłosz SMUK
9 - #645 Wiktor STALMACH
10 - #698 Alan JAKÓBIAK
11 - #663 Mateusz WAL
12 - #667 Maksymilian LUPA
13 - #655 Kacper BONDER
14 - #644 Maksymilian RAFALIK
16 - #658 Adam PROFICZ
17 - #673 Kajetan KOISAR
18 - #607 Jan MICHAŁECZKO
19 - #621 Dawid SZYMAŃSKI
20 - #614 Norbert Jr PLASZEWSKI
21 - #669 Michał ZAJĄC
22 - #699 Paweł NOWAK
NU - #613 Oskar CHMIEL
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Wojciech WODA
2.751
10:52:39.959
1
1:03.405
68.6
1:06.156
10:53:43.364
+4.683
58.722
2
58.022
75.0
2:04.178
10:54:41.386
+0.350
57.672
3
58.485
74.4
3:02.663
10:55:39.871
+1.254
57.231
4
57.955
75.0
4:00.618
10:56:37.826
+0.858
57.097
5
57.463
75.7
4:58.081
10:57:35.289
+0.453
57.010
6
57.980
75.0
5:56.061
10:58:33.269
+1.137
56.843
7
57.437
75.7
6:53.498
10:59:30.706
+0.676
56.761
8
58.079
74.9
7:51.577
11:00:28.785
+1.311
56.768
9
58.191
74.7
8:49.768
11:01:26.976
+1.604
56.587
10
57.563
75.5
9:47.331
11:02:24.539
+0.999
56.564
11
57.192
76.0
10:44.523
11:03:21.731
+0.679
56.513