https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/Motocross/MSPC
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Junior - Wyścig drugi
2022 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
IV Runda
-
Przybyszowy
, 17 - 18 września 2022
Ryszard Misiarz
Robert Dudek
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #539 Seweryn GAZDA
2 - #22 Wiktor SOBIECH
3 - #84 Jakub KOWALSKI
4 - #708 Filip SENIUK
5 - #61 Maciej CHLEWIŃSKI
6 - #664 Mateusz SZAFRAŃSKI
7 - #11 Jakub KUROWSKI
8 - #12 Mateusz STASZAK
9 - #73 Jakub SZYMAŃSKI
10 - #811 Wiktor PŁODZIK
11 - #407 Daniel WOJEWÓDZKI
12 - #26 Maksymilian ONASZ
13 - #824 Kacper RATKO
14 - #34 Igor GŁOWACKI
15 - #701 Lubomir ULANOWSKI
16 - #361 Patryk CHROBOCIŃSKI
17 - #18 Patryk SKOTAREK
18 - #5 Jan ROMPKOWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #539 Seweryn GAZDA
2 - #22 Wiktor SOBIECH
3 - #84 Jakub KOWALSKI
4 - #708 Filip SENIUK
5 - #61 Maciej CHLEWIŃSKI
6 - #664 Mateusz SZAFRAŃSKI
7 - #11 Jakub KUROWSKI
9 - #73 Jakub SZYMAŃSKI
10 - #811 Wiktor PŁODZIK
11 - #407 Daniel WOJEWÓDZKI
12 - #26 Maksymilian ONASZ
13 - #824 Kacper RATKO
14 - #34 Igor GŁOWACKI
15 - #701 Lubomir ULANOWSKI
16 - #361 Patryk CHROBOCIŃSKI
17 - #18 Patryk SKOTAREK
18 - #5 Jan ROMPKOWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Seweryn GAZDA
15:48:34.208
23.480
15:55:02.308
1
1:49.051
59.4
2:12.531
15:56:51.359
+11.793
1:37.258
2
1:47.277
60.4
3:59.808
15:58:38.636
+9.719
1:37.558
3
1:47.570
60.2
5:47.378
16:00:26.206
+8.871
1:38.699
4
1:45.934
61.2
7:33.312
16:02:12.140
+6.179
1:39.755
5
1:47.444
60.3
9:20.756
16:03:59.584
+7.628
1:39.816
6
1:46.254
61.0
11:07.010
16:05:45.838
+5.559
1:40.695
7
1:46.709
60.7
12:53.719
16:07:32.547
+5.101
1:41.608
8
1:48.291
59.8
14:42.010
16:09:20.838
+5.913
1:42.378
9
1:48.357
59.8
16:30.367
16:11:09.195
+6.379
1:41.978
10
1:47.002
60.6
18:17.369
16:12:56.197
+4.528
1:42.474
11
1:47.141
60.5
20:04.510
16:14:43.338
-12.173
1:59.314
12
1:49.931
58.9
21:54.441
16:16:33.269
+9.365
1:40.566
13
1:48.727
59.6
23:43.168
16:18:21.996
+7.838
1:40.889
14
1:48.653
59.6
25:31.821
16:20:10.649
+7.558
1:41.095