https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Junior - Wyścig pierwszy
2022 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
I Runda
-
Bartoszyce
, 10 kwietnia 2022
Maciej Szczuciński
Dariusz Szutowicz
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #84 Jakub KOWALSKI
2 - #22 Wiktor SOBIECH
3 - #62 Łukasz RYCZEK
4 - #61 Maciej CHLEWIŃSKI
5 - #5 Jan ROMPKOWSKI
6 - #664 Mateusz SZAFRAŃSKI
7 - #11 Jakub KUROWSKI
8 - #407 Daniel WOJEWÓDZKI
9 - #613 Kacper ZYGMAŃSKI
10 - #18 Mateusz KULCZYK
11 - #253 Dawid SZUTOWICZ
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #84 Jakub KOWALSKI
2 - #22 Wiktor SOBIECH
3 - #62 Łukasz RYCZEK
4 - #61 Maciej CHLEWIŃSKI
5 - #5 Jan ROMPKOWSKI
6 - #664 Mateusz SZAFRAŃSKI
7 - #11 Jakub KUROWSKI
9 - #613 Kacper ZYGMAŃSKI
10 - #18 Mateusz KULCZYK
11 - #253 Dawid SZUTOWICZ
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jakub KOWALSKI
13:16:04.067
13:17:59.227
11.227
13:22:16.639
1
1:44.465
53.1
1:55.692
13:24:01.104
+10.663
1:33.802
2
1:39.093
55.9
3:34.785
13:25:40.197
+6.057
1:33.036
3
1:37.630
56.8
5:12.415
13:27:17.827
+7.576
1:30.054
4
2:04.190
44.6
7:16.605
13:29:22.017
+33.036
1:31.154
5
1:42.237
54.2
8:58.842
13:31:04.254
+9.269
1:32.968
6
1:40.067
55.4
10:38.909
13:32:44.321
+7.109
1:32.958
7
1:40.188
55.3
12:19.097
13:34:24.509
+9.055
1:31.133
8
1:40.685
55.1
13:59.782
13:36:05.194
+9.177
1:31.508
9
1:43.300
53.7
15:43.082
13:37:48.494
+10.157
1:33.143
10
1:40.786
55.0
17:23.868
13:39:29.280
+7.404
1:33.382
11
1:42.773
53.9
19:06.641
13:41:12.053
+10.818
1:31.955
12
1:39.746
55.6
20:46.387
13:42:51.799
+5.990
1:33.756
13
1:40.779
55.0
22:27.166
13:44:32.578
+8.106
1:32.673
14
1:42.978
53.8
24:10.144
13:46:15.556
+10.183
1:32.795