https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/PitBike/Inne
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
STOCK 150 - Wyścig pierwszy
2022 | PitBike
|
Pozostałe
Runda rozgrzewkowa SM
-
Bydgoszcz
, 30 kwietnia 2022
Michał Chorzępa
Łukasz Pawlikowski
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #707 Patryk WAGNER
2 - #911 Bartosz KRYGIER
3 - #888 Jakub WASZAK
4 - #13 Karol RYCĄBEL
5 - #513 Piotr PIESZKO
6 - #72 Wojciech ORLIŃSKI
7 - #162 Norbert TARGOSZ
8 - #142 Adrian LEONHARD
9 - #245 Jakub AURAST
10 - #345 Szymon KADZISZEWSKI
11 - #569 Grzegorz MOSZKOWICZ
12 - #36 Albert WOŹNIAK
13 - #224 Michał PROKOPIUK
14 - #777 Michał POLKOWSKI
15 - #691 Wojciech PIELAK
16 - #999 Mateusz KLENOWSKI
17 - #662 Sebastian BAGROWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #707 Patryk WAGNER
2 - #911 Bartosz KRYGIER
3 - #888 Jakub WASZAK
4 - #13 Karol RYCĄBEL
5 - #513 Piotr PIESZKO
6 - #72 Wojciech ORLIŃSKI
7 - #162 Norbert TARGOSZ
8 - #142 Adrian LEONHARD
9 - #245 Jakub AURAST
10 - #345 Szymon KADZISZEWSKI
12 - #36 Albert WOŹNIAK
13 - #224 Michał PROKOPIUK
14 - #777 Michał POLKOWSKI
15 - #691 Wojciech PIELAK
16 - #999 Mateusz KLENOWSKI
17 - #662 Sebastian BAGROWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Patryk WAGNER
15:45:04.361
15:47:42.224
3.884
15:49:36.309
1
1:03.699
57.5
1:07.583
15:50:40.008
+6.851
56.848
2
59.267
61.8
2:06.850
15:51:39.275
+5.060
54.207
3
58.857
62.2
3:05.707
15:52:38.132
+4.344
54.513
4
58.604
62.5
4:04.311
15:53:36.736
+4.021
54.583
5
58.155
63.0
5:02.466
15:54:34.891
+3.569
54.586
6
58.272
62.8
6:00.738
15:55:33.163
+3.210
55.062
7
57.852
63.3
6:58.590
15:56:31.015
+3.236
54.616
8
57.920
63.2
7:56.510
15:57:28.935
+3.314
54.606
9
58.184
62.9
8:54.694
15:58:27.119
+3.338
54.846
10
57.752
63.4
9:52.446
15:59:24.871
+3.608
54.144
11
57.915
63.2
10:50.361
16:00:22.786
+3.403
54.512
12
57.888
63.2
11:48.249
16:01:20.674
+2.966
54.922
13
58.364
62.7
12:46.613
16:02:19.038
+4.084
54.280
14
59.438
61.6
13:46.051
16:03:18.476
+4.593
54.845
15
58.689
62.4
14:44.740
16:04:17.165
+4.044
54.645
16
57.919
63.2
15:42.659
16:05:15.084
+2.942
54.977
17
57.958
63.2
16:40.617
16:06:13.042
+3.160
54.798