https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/PitBike/PPSM
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
LITE 150 - Wyścig pierwszy
2022 | PitBike
|
Puchar Polski SM
DobreSklepyMotocyklowe.pl II Runda
-
Stary Kisielin
, 25 - 26 czerwca 2022
Piotr Podemski
Łukasz Pawlikowski
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #82 Michał ZIELIŃSKI
2 - #140 Piotr ZAMIATAŁA
3 - #345 Szymon KADZISZEWSKI
4 - #91 Łukasz WIĘCEK
5 - #83 Arkadiusz SZYMAŃSKI
6 - #787 Artur DUDA
7 - #415 Krystian BLOCH
8 - #989 Konrad ŻURAWIŃSKI
9 - #416 Piotr PAJĄK
10 - #373 Patryk DYDZIAK
11 - #407 Tomasz KONIECZKA
12 - #662 Sebastian BAGROWSKI
13 - #807 Adrian CIECHANOWICZ
14 - #34 Maciej DOBOSZ
15 - #633 Łukasz ADAMCZYK
16 - #160 Andrzej PAWCENIS
17 - #47 Nikodem MATUSZEWSKI
18 - #444 Daniel RUSIECKI
19 - #92 Jakub WOŹNIAK
NU - #736 Maciej MICHAŁEK
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #82 Michał ZIELIŃSKI
2 - #140 Piotr ZAMIATAŁA
3 - #345 Szymon KADZISZEWSKI
4 - #91 Łukasz WIĘCEK
5 - #83 Arkadiusz SZYMAŃSKI
6 - #787 Artur DUDA
7 - #415 Krystian BLOCH
8 - #989 Konrad ŻURAWIŃSKI
9 - #416 Piotr PAJĄK
10 - #373 Patryk DYDZIAK
11 - #407 Tomasz KONIECZKA
12 - #662 Sebastian BAGROWSKI
13 - #807 Adrian CIECHANOWICZ
14 - #34 Maciej DOBOSZ
15 - #633 Łukasz ADAMCZYK
16 - #160 Andrzej PAWCENIS
17 - #47 Nikodem MATUSZEWSKI
19 - #92 Jakub WOŹNIAK
NU - #736 Maciej MICHAŁEK
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Michał ZIELIŃSKI
15:48:57.446
3.800
15:51:07.395
1
1:03.854
58.7
1:07.654
15:52:11.249
+8.087
55.767
2
59.852
62.7
2:07.506
15:53:11.101
+6.058
53.794
3
59.228
63.3
3:06.734
15:54:10.329
+5.192
54.036
4
59.413
63.1
4:06.147
15:55:09.742
+5.801
53.612
5
59.085
63.5
5:05.232
15:56:08.827
+5.464
53.621
6
58.551
64.1
6:03.783
15:57:07.378
+5.041
53.510
7
58.694
63.9
7:02.477
15:58:06.072
+4.844
53.850
8
58.041
64.6
8:00.518
15:59:04.113
+4.105
53.936
9
59.027
63.6
8:59.545
16:00:03.140
+4.858
54.169
10
59.272
63.3
9:58.817
16:01:02.412
+5.140
54.132
11
58.620
64.0
10:57.437
16:02:01.032
+4.812
53.808
12
58.436
64.2
11:55.873
16:02:59.468
+4.314
54.122
13
59.313
63.2
12:55.186
16:03:58.781
+5.526
53.787
14
58.724
63.9
13:53.910
16:04:57.505
+4.705
54.019