https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/PitBike/PPSM
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
LITE 150 - Wyścig pierwszy
2022 | PitBike
|
Puchar Polski SM
DobreSklepyMotocyklowe.pl IV Runda
-
Bydgoszcz
, 8 października 2022
Wiesław Szafrański
Łukasz Pawlikowski
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #82 Michał ZIELIŃSKI
2 - #92 Jakub WOŹNIAK
3 - #140 Piotr ZAMIATAŁA
4 - #407 Tomasz KONIECZKA
5 - #91 Łukasz WIĘCEK
6 - #989 Konrad ŻURAWIŃSKI
7 - #373 Patryk DYDZIAK
8 - #83 Arkadiusz SZYMAŃSKI
9 - #697 Marcin KAŁUŻA
10 - #224 Michał PROKOPIUK
11 - #415 Krystian BLOCH
12 - #34 Maciej DOBOSZ
13 - #36 Albert WOŹNIAK
14 - #662 Sebastian BAGROWSKI
15 - #160 Andrzej PAWCENIS
16 - #23 Marek ZAWADZKI
17 - #444 Daniel RUSIECKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #82 Michał ZIELIŃSKI
3 - #140 Piotr ZAMIATAŁA
4 - #407 Tomasz KONIECZKA
5 - #91 Łukasz WIĘCEK
6 - #989 Konrad ŻURAWIŃSKI
7 - #373 Patryk DYDZIAK
8 - #83 Arkadiusz SZYMAŃSKI
9 - #697 Marcin KAŁUŻA
10 - #224 Michał PROKOPIUK
11 - #415 Krystian BLOCH
12 - #34 Maciej DOBOSZ
13 - #36 Albert WOŹNIAK
14 - #662 Sebastian BAGROWSKI
15 - #160 Andrzej PAWCENIS
16 - #23 Marek ZAWADZKI
17 - #444 Daniel RUSIECKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Michał ZIELIŃSKI
15:30:24.478
15:32:34.613
1.571
15:34:30.778
1
58.743
62.3
1:00.314
15:35:29.521
+0.772
57.971
2
55.556
65.9
1:55.870
15:36:25.077
-0.265
55.821
3
55.598
65.9
2:51.468
15:37:20.675
+0.452
55.146
4
55.115
66.4
3:46.583
15:38:15.790
+0.135
54.980
5
55.126
66.4
4:41.709
15:39:10.916
-0.030
55.156
6
55.110
66.4
5:36.819
15:40:06.026
-0.158
55.268
7
55.123
66.4
6:31.942
15:41:01.149
-0.192
55.315
8
54.869
66.7
7:26.811
15:41:56.018
-0.097
54.966
9
54.741
66.9
8:21.552
15:42:50.759
-0.398
55.139
10
54.847
66.8
9:16.399
15:43:45.606
-0.217
55.064
11
55.091
66.5
10:11.490
15:44:40.697
-0.158
55.249
12
54.938
66.6
11:06.428
15:45:35.635
+0.006
54.932
13
55.234
66.3
12:01.662
15:46:30.869
-0.031
55.265
14
55.204
66.3
12:56.866
15:47:26.073
-0.060
55.264
15
55.275
66.2
13:52.141
15:48:21.348
+0.046
55.229
16
55.340
66.2
14:47.481
15:49:16.688
+0.273
55.067
17
56.820
64.4
15:44.301
15:50:13.508
+1.371
55.449
18
55.467
66.0
16:39.768
15:51:08.975
+0.492
54.975