https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/Rajdy/PLT
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
SSV Turbo - Wyniki końcowe
2022 | Rajdy
|
POLARIS RZR Trophy
II Runda RZR TROPHY - Time Attack
-
Dębska Wola
, 11 czerwca 2022
Franc Lukaszewicz
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #1 Paweł PIETRANEK
2 - #15 Michał MAŃTURZYK / Amelia KURP
3 - #22 Tomasz PIOTROWICZ / Dawid KRĘŻOŁEK
4 - #8 Witold PAWLAK
5 - #4 Piotr KAŹMIERCZAK
6 - #25 Przemysław PRZYDROŻNY
7 - #16 Kamil PRAŻMOWSKI / Aneta BIŃKOWSKA
8 - #3 Krzysztof GOŁĘBIOWSKI
9 - #14 Marcin ROGÓLSKI
10 - #17 Mateusz GAJOWCZYK
11 - #19 Michał JARMOLUK
12 - #18 Marek WILMANOWICZ / Katarzyna WILMANOWICZ
13 - #20 Roman ŻYCIŃSKI / Agnieszka ŻYCIŃSKA
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Paweł PIETRANEK
2 - #15 Michał MAŃTURZYK / Amelia KURP
4 - #8 Witold PAWLAK
5 - #4 Piotr KAŹMIERCZAK
6 - #25 Przemysław PRZYDROŻNY
7 - #16 Kamil PRAŻMOWSKI / Aneta BIŃKOWSKA
8 - #3 Krzysztof GOŁĘBIOWSKI
9 - #14 Marcin ROGÓLSKI
10 - #17 Mateusz GAJOWCZYK
11 - #19 Michał JARMOLUK
12 - #18 Marek WILMANOWICZ / Katarzyna WILMANOWICZ
13 - #20 Roman ŻYCIŃSKI / Agnieszka ŻYCIŃSKA
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Paweł PIETRANEK
53:59.537
10:24:15.022
1
3:59.449
30.1
57:58.986
10:28:14.471
+9.699
3:49.750
2
3:55:10.656
0.5
4:53:09.642
14:23:25.127
+3:49:01.246
6:09.410
3
3:57.156
30.4
4:57:06.798
14:27:22.283
+12.473
3:44.683
4
8:16.770
14.5
5:05:23.568
14:35:39.053
-3:01:35.250
3:09:52.020
5
3:54.875
30.7
5:09:18.443
14:39:33.928
+8.004
3:46.871
6
19:48.629
6.1
5:29:07.072
14:59:22.557
7
3:53.844
30.8
5:33:00.916
15:03:16.401
8
2:25.496
49.5
5:35:26.412
15:05:41.897
9
3:54.879
30.7
5:39:21.291
15:09:36.776
10
22:06.390
5.4
6:01:27.681
15:31:43.166
11
6:46.246
17.7
6:08:13.927
15:38:29.412
12
45.676
157.6
6:08:59.603
15:39:15.088
13
3:52.328
31.0
6:12:51.931
15:43:07.416
14
4:31.930
26.5
6:17:23.861
15:47:39.346
15
3:50.605
31.2
6:21:14.466
15:51:29.951
16
1:49.813
65.6
6:23:04.279
15:53:19.764
17
3:48.242
31.5
6:26:52.521
15:57:08.006