https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/Wy%C5%9Bcigi/DT
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
OPEN 300 - Trening kwalifikacyjny
2022 | Wyścigi
|
Motocyklowy Puchar Śląska
Runda 2 - Dzień 1
-
Třinec
, 14 maja 2022
Mirosław Bożek
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #92. Michał ŻUKIERSKI
2 - #66. Patrycjusz WIDUCH
3 - #19 Konrad FILIPOWICZ
4 - #49 Paweł TABOR
5 - #28 Adrian SOJA
6 - #4 Damian DRĄG
7 - #86 Mateusz BRZEZIŃSKI
8 - #81 Marcin HABRASZKA
9 - #14 Gabriela KÖNIG-WIDUCH
10 - #7 Patryk BOCHENEK
11 - #13. Dawid HALIK
12 - #55 Damian KUSZKA
13 - #62 Julia HALIK
14 - #5 Michał DĘBICKI
15 - #80 Przemysław TAUBLER
16 - #37 Rafał KOMANDER
17 - #82 Jacek WITEK
18 - #101 Paweł SOBOCIŃSKI
19 - #75 Rafał MICHALAK
20 - #54 Daniel PAWELEC
21 - #17 Marcin KOSIDOWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #92. Michał ŻUKIERSKI
2 - #66. Patrycjusz WIDUCH
3 - #19 Konrad FILIPOWICZ
4 - #49 Paweł TABOR
5 - #28 Adrian SOJA
6 - #4 Damian DRĄG
7 - #86 Mateusz BRZEZIŃSKI
8 - #81 Marcin HABRASZKA
9 - #14 Gabriela KÖNIG-WIDUCH
10 - #7 Patryk BOCHENEK
11 - #13. Dawid HALIK
12 - #55 Damian KUSZKA
13 - #62 Julia HALIK
14 - #5 Michał DĘBICKI
15 - #80 Przemysław TAUBLER
16 - #37 Rafał KOMANDER
18 - #101 Paweł SOBOCIŃSKI
19 - #75 Rafał MICHALAK
20 - #54 Daniel PAWELEC
21 - #17 Marcin KOSIDOWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Michał ŻUKIERSKI
52.608
12:00:55.214
1
1:10.625
43.3
2:03.233
12:02:05.839
+10.317
1:00.308
2
1:05.023
47.1
3:08.256
12:03:10.862
+8.165
56.858
3
1:03.404
48.3
4:11.660
12:04:14.266
+6.981
56.423
4
1:03.050
48.5
5:14.710
12:05:17.316
+7.071
55.979
5
1:02.346
49.1
6:17.056
12:06:19.662
+6.403
55.943
6
1:02.413
49.0
7:19.469
12:07:22.075
-13.164
1:15.577
7
1:02.204
49.2
8:21.673
12:08:24.279
+1.533
1:00.671
8
1:03.355
48.3
9:25.028
12:09:27.634
+7.666
55.689
9
1:03.966
47.8
10:28.994
12:10:31.600
+8.981
54.985
10
1:03.654
48.1
11:32.648
12:11:35.254
-29.572
1:33.226
11
1:03.150
48.5
12:35.798
12:12:38.404
+4.541
58.609
12
1:02.762
48.8
13:38.560
12:13:41.166