https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/Wy%C5%9Bcigi/DT
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
OPEN 300 - Trening kwalifikacyjny II
2022 | Wyścigi
|
Motocyklowy Puchar Śląska
Runda 2 - Dzień 2
-
Třinec
, 15 maja 2022
Mirosław Bożek
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #21. Tomasz JARZOMBEK
2 - #92. Michał ŻUKIERSKI
3 - #19 Konrad FILIPOWICZ
4 - #28 Adrian SOJA
5 - #49 Paweł TABOR
6 - #81 Marcin HABRASZKA
7 - #4 Damian DRĄG
8 - #14 Gabriela KÖNIG-WIDUCH
9 - #444 Patrycja SOWA
10 - #7 Patryk BOCHENEK
11 - #86 Mateusz BRZEZIŃSKI
12 - #13. Dawid HALIK
13 - #5 Michał DĘBICKI
14 - #80 Przemysław TAUBLER
15 - #62 Julia HALIK
16 - #75 Rafał MICHALAK
17 - #55 Damian KUSZKA
18 - #37 Rafał KOMANDER
19 - #82 Jacek WITEK
20 - #54 Daniel PAWELEC
21 - #17 Marcin KOSIDOWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #21. Tomasz JARZOMBEK
2 - #92. Michał ŻUKIERSKI
3 - #19 Konrad FILIPOWICZ
4 - #28 Adrian SOJA
5 - #49 Paweł TABOR
6 - #81 Marcin HABRASZKA
7 - #4 Damian DRĄG
8 - #14 Gabriela KÖNIG-WIDUCH
9 - #444 Patrycja SOWA
10 - #7 Patryk BOCHENEK
11 - #86 Mateusz BRZEZIŃSKI
12 - #13. Dawid HALIK
13 - #5 Michał DĘBICKI
14 - #80 Przemysław TAUBLER
15 - #62 Julia HALIK
17 - #55 Damian KUSZKA
18 - #37 Rafał KOMANDER
19 - #82 Jacek WITEK
20 - #54 Daniel PAWELEC
21 - #17 Marcin KOSIDOWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz JARZOMBEK
1:55.815
13:46:14.211
1
1:11.647
42.7
3:07.462
13:47:25.858
+11.166
1:00.481
2
1:03.019
48.6
4:10.481
13:48:28.877
+7.558
55.461
3
1:14.716
41.0
5:25.197
13:49:43.593
+19.438
55.278
4
1:16.476
40.0
6:41.673
13:51:00.069
+21.757
54.719
5
1:02.869
48.7
7:44.542
13:52:02.938
+7.006
55.863
6
1:04.054
47.8
8:48.596
13:53:06.992
+7.372
56.682
7
1:05.773
46.5
9:54.369
13:54:12.765
+10.788
54.985
8
1:03.026
48.6
10:57.395
13:55:15.791
+8.464
54.562
9
1:22.725
37.0
12:20.120
13:56:38.516
-45.319
2:08.044
10
1:03.941
47.9
13:24.061
13:57:42.457
-7.724
1:11.665
11
1:02.026
49.3
14:26.087
13:58:44.483
+5.716
56.310