https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/Wy%C5%9Bcigi/DT
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
SST 250 - Wyścig pierwszy
2022 | Wyścigi
|
Motocyklowy Puchar Śląska
Runda 2 - Dzień 2
-
Třinec
, 15 maja 2022
Mirosław Bożek
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #95 Maksymilian PALMOWSKI
2 - #51 Jakub BUZAŁA
3 - #18 Łukasz KOCOT
4 - #77 Konrad ŻAK
5 - #502 Marcin BURZYŃSKI
6 - #91 Jakub GALOS
7 - #70 Rafał SROKA
8 - #79 Mariusz GALER
9 - #76 Gabriel CIESIELSKI
10 - #108 Mateusz GŁUSZEK
11 - #90 Paweł SKAŁKA
NU - #106 Wojciech KOWALSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #95 Maksymilian PALMOWSKI
3 - #18 Łukasz KOCOT
4 - #77 Konrad ŻAK
5 - #502 Marcin BURZYŃSKI
6 - #91 Jakub GALOS
7 - #70 Rafał SROKA
8 - #79 Mariusz GALER
9 - #76 Gabriel CIESIELSKI
10 - #108 Mateusz GŁUSZEK
11 - #90 Paweł SKAŁKA
NU - #106 Wojciech KOWALSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maksymilian PALMOWSKI
16:46:07.683
16:47:26.453
0.001
16:49:06.751
1
1:03.197
48.4
1:03.198
16:50:09.948
-0.261
1:03.458
2
1:00.089
50.9
2:03.287
16:51:10.037
+0.242
59.847
3
59.726
51.2
3:03.013
16:52:09.763
+0.715
59.011
4
59.769
51.2
4:02.782
16:53:09.532
-0.010
59.779
5
1:00.172
50.9
5:02.954
16:54:09.704
+0.786
59.386
6
58.545
52.3
6:01.499
16:55:08.249
-0.065
58.610
7
58.829
52.0
7:00.328
16:56:07.078
+0.129
58.700
8
58.544
52.3
7:58.872
16:57:05.622
-0.173
58.717
9
58.855
52.0
8:57.727
16:58:04.477
-0.021
58.876
10
58.981
51.9
9:56.708
16:59:03.458
+0.113
58.868