https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior - Wyścig drugi
2024 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
I i II Runda
-
Głogów
, 23 - 24 marca 2024
Bogusław Janicki
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Wyniki oficjalne
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #281 Damian AZMIN
2 - #108 Damian BYKOWSKI
3 - #102 Maciej PRZYBYSZ
4 - #397 Rafał SZYMAŃSKI
5 - #779 Paweł BEŁZ
6 - #323 Sylwester JĘDRZEJCZYK
7 - #800 Mateusz MYŚLIŃSKI
8 - #897 Mariusz KUBAT
9 - #16 Roman ULENBERG
10 - #36 Jakub ŚWIDER
11 - #144 Piotr HUSAR
12 - #797 Łukasz HUSAR
13 - #75 Mirosław HUSAR
14 - #31 Kacper TARASZKIEWICZ
15 - #788 Adam SIERANT
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #281 Damian AZMIN
2 - #108 Damian BYKOWSKI
4 - #397 Rafał SZYMAŃSKI
5 - #779 Paweł BEŁZ
6 - #323 Sylwester JĘDRZEJCZYK
7 - #800 Mateusz MYŚLIŃSKI
8 - #897 Mariusz KUBAT
9 - #16 Roman ULENBERG
10 - #36 Jakub ŚWIDER
11 - #144 Piotr HUSAR
12 - #797 Łukasz HUSAR
13 - #75 Mirosław HUSAR
14 - #31 Kacper TARASZKIEWICZ
15 - #788 Adam SIERANT
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Damian AZMIN
5.635
13:33:27.735
1
8:40.078
55.4
8:45.713
13:42:07.813
+7.803
8:32.275
2
8:31.838
56.3
17:17.551
13:50:39.651
+0.389
8:31.449
3
8:35.415
55.9
25:52.966
13:59:15.066
+7.802
8:27.613
4
8:40.776
55.3
34:33.742
14:07:55.842
+2.881
8:37.895
5
9:30.695
50.5
44:04.437
14:17:26.537
+52.142
8:38.553
6
9:03.976
52.9
53:08.413
14:26:30.513
+7.098
8:56.878
7
9:10.615
52.3
1:02:19.028
14:35:41.128
+8.330
9:02.285
8
9:01.381
53.2
1:11:20.409
14:44:42.509
+0.162
9:01.219
9
9:01.416
53.2
1:20:21.825
14:53:43.925
+13.841
8:47.575
10
8:59.291
53.4
1:29:21.116
15:02:43.216
+12.313
8:46.978
11
8:44.746
54.9
1:38:05.862
15:11:27.962
+8.628
8:36.118