https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Yamaha bLU cRU Cup
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Sudetów LIQUI MOLY CUP
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig drugi
2024 | Cross Country
|
Puchar Polski
III i IV Runda
-
Kwidzyn
, 13 - 14 kwietnia 2024
Patryk Mikołajczyk
Tadeusz Ulenberg
Miłosz Ostrowski
Wyniki nieoficjalne
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #919 Mateusz STOLARSKI
2 - #33 Paweł PALUCHIEWICZ
3 - #156 Maciej MICHALAK
4 - #629 Marcin SZAFIRSKI
5 - #46 Filip KALINOWSKI
6 - #229 Damian IGNATOWICZ
7 - #518 Maks KŁOSOWSKI
8 - #42 Szczepan GRZYWACZ
9 - #64 Hubert OLSZEWSKI
10 - #185 Jakub MACHNIK
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #919 Mateusz STOLARSKI
2 - #33 Paweł PALUCHIEWICZ
3 - #156 Maciej MICHALAK
5 - #46 Filip KALINOWSKI
6 - #229 Damian IGNATOWICZ
7 - #518 Maks KŁOSOWSKI
8 - #42 Szczepan GRZYWACZ
9 - #64 Hubert OLSZEWSKI
10 - #185 Jakub MACHNIK
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mateusz STOLARSKI
1
15:27.418
11:26:03.424
2
14:07.863
38.2
29:35.281
11:40:11.287
+1:14.108
12:53.755
3
14:36.923
36.9
44:12.204
11:54:48.210
+1:37.519
12:59.404
4
14:36.375
37.0
58:48.579
12:09:24.585
+1:50.342
12:46.033
5
14:44.756
36.6
1:13:33.335
12:24:09.341
+1:45.578
12:59.178
6
14:50.984
36.4
1:28:24.319
12:39:00.325
+1:59.639
12:51.345
7
14:46.989
36.5
1:43:11.308
12:53:47.314
+1:13.086
13:33.903