https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/Karting/KMP
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Yamaha bLU cRU Cup
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Sudetów LIQUI MOLY CUP
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior OK - Trening oficjalny
2024 | Karting
|
Kartingowe Mistrzostwa Polski
II Runda
-
Słomczyn
, 8 - 9 czerwca 2024
Piotr Mika
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #178 Adrian POTĘPA
2 - #166 Michal SOLTYS
3 - #133 Oliwier CHŁOPEK
4 - #130 Kacper BONDER
5 - #175 Franciszek BAL
6 - #101 Maksymilian RAFALIK
7 - #102 Aleksander ROGOWSKI
8 - #169 Oskar CHMIEL
9 - #188 Oskar HILDEBRAŃSKI
10 - #122 Aleksander MROZIK
11 - #198 Alan JAKÓBIAK
12 - #119 Vanessa POECKH
13 - #155 Natalia MACHAJ
14 - #195 Miłosz SMUK
15 - #165 Oskar GAŁAN
16 - #170 Mateusz WAL
17 - #125 Kacper RAJPOLD
18 - #298 Łukasz JEZIERSKI
19 - #271 Patryk MICHALIK
20 - #124 Franciszek CEGIELSKI
21 - #105 Adam SYDOR
22 - #107 Amelia WYSZOMIRSKA
23 - #135 Ksawery DUDKOWSKI
24 - #177 Jan MICHAŁECZKO
25 - #284 Jan STENCEL
26 - #127 Michał ZAJĄC
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #178 Adrian POTĘPA
2 - #166 Michal SOLTYS
3 - #133 Oliwier CHŁOPEK
4 - #130 Kacper BONDER
5 - #175 Franciszek BAL
6 - #101 Maksymilian RAFALIK
7 - #102 Aleksander ROGOWSKI
8 - #169 Oskar CHMIEL
9 - #188 Oskar HILDEBRAŃSKI
10 - #122 Aleksander MROZIK
11 - #198 Alan JAKÓBIAK
12 - #119 Vanessa POECKH
13 - #155 Natalia MACHAJ
14 - #195 Miłosz SMUK
15 - #165 Oskar GAŁAN
16 - #170 Mateusz WAL
17 - #125 Kacper RAJPOLD
18 - #298 Łukasz JEZIERSKI
19 - #271 Patryk MICHALIK
20 - #124 Franciszek CEGIELSKI
21 - #105 Adam SYDOR
22 - #107 Amelia WYSZOMIRSKA
24 - #177 Jan MICHAŁECZKO
25 - #284 Jan STENCEL
26 - #127 Michał ZAJĄC
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adrian POTĘPA
1:12.622
10:53:14.309
1
54.663
79.6
2:07.285
10:54:08.972
+2.730
51.933
2
1:03.203
68.8
3:10.488
10:55:12.175
+11.448
51.755
3
52.190
83.3
4:02.678
10:56:04.365
+0.283
51.907
4
51.112
85.1
4:53.790
10:56:55.477
+0.154
50.958
5
51.187
85.0
5:44.977
10:57:46.664
-0.001
51.188
6
50.944
85.4
6:35.921
10:58:37.608
+0.110
50.834
7
50.687
85.8
7:26.608
10:59:28.295
+0.696
49.991
8
51.363
84.7
8:17.971
11:00:19.658
+0.764
50.599