https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/Karting/KMP
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Yamaha bLU cRU Cup
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Sudetów LIQUI MOLY CUP
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior ROK GP - Wyścig trzeci
2024 | Karting
|
Kartingowe Mistrzostwa Polski
II Runda
-
Słomczyn
, 8 - 9 czerwca 2024
Piotr Mika
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #297 Kacper TUROBOYSKI
2 - #227 Oliwier KOBIELA
3 - #246 Franciszek CZAPLA
4 - #201 Jakub RAJSKI
5 - #270 Mikołaj KANIA
6 - #203 Piotr ORZECHOWSKI
7 - #273 Colin WAŻNY
8 - #212 Aleksander RUTA
9 - #241 Karol NIEMCZYK
10 - #251 Piotr PROTASIEWICZ
11 - #207 Antoni MAKUCH
12 - #209 Alicja OLESIŃSKA
13 - #261 Ewa BANACH
14 - #211 Marcel MATYJEWICZ
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #297 Kacper TUROBOYSKI
2 - #227 Oliwier KOBIELA
3 - #246 Franciszek CZAPLA
4 - #201 Jakub RAJSKI
5 - #270 Mikołaj KANIA
6 - #203 Piotr ORZECHOWSKI
8 - #212 Aleksander RUTA
9 - #241 Karol NIEMCZYK
10 - #251 Piotr PROTASIEWICZ
11 - #207 Antoni MAKUCH
12 - #209 Alicja OLESIŃSKA
13 - #261 Ewa BANACH
14 - #211 Marcel MATYJEWICZ
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kacper TUROBOYSKI
1.457
11:51:30.139
1
52.286
83.2
53.743
11:52:22.425
+0.743
51.543
2
51.787
84.0
1:45.530
11:53:14.212
+0.536
51.251
3
53.638
81.1
2:39.168
11:54:07.850
+2.920
50.718
4
58.266
74.6
3:37.434
11:55:06.116
+7.778
50.488
5
50.590
86.0
4:28.024
11:55:56.706
+0.114
50.476
6
51.804
83.9
5:19.828
11:56:48.510
+1.511
50.293
7
50.619
85.9
6:10.447
11:57:39.129
+0.181
50.438
8
50.555
86.0
7:01.002
11:58:29.684
+0.287
50.268
9
50.434
86.2
7:51.436
11:59:20.118
+0.303
50.131
10
50.557
86.0
8:41.993
12:00:10.675
+0.487
50.070
11
50.541
86.0
9:32.534
12:01:01.216
+0.455
50.086
12
50.922
85.4
10:23.456
12:01:52.138
+1.046
49.876
13
50.587
86.0
11:14.043
12:02:42.725
+0.395
50.192
14
50.522
86.1
12:04.565
12:03:33.247
+0.395
50.127