https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/Karting/ROK
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Yamaha bLU cRU Cup
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Sudetów LIQUI MOLY CUP
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior ROK - Trening oficjalny I
2024 | Karting
|
ROK CUP POLAND
I Runda
-
Toruń
, 6 - 7 kwietnia 2024
Michał Fijałkowski
Marcin Kuźmiński
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #100 Marek ŁAGAN
2 - #198 Alan JAKÓBIAK
3 - #101 Antoni KOSIBA
4 - #123 Marek PIÓRKOWSKI
5 - #179 Tomasz CICHORACKI
6 - #143 Natan RYBCZYŃSKI
7 - #178 Adrian POTĘPA
8 - #188 Oskar HILDEBRAŃSKI
9 - #165 Oskar GAŁAN
10 - #133 Oliwier CHŁOPEK
11 - #112 Jakub KIWALSKI
12 - #169 Oskar CHMIEL
13 - #121 Dawid SZYMAŃSKI
14 - #139 Borys BŁASZCZYK
15 - #106 Leon LENARTOWICZ
16 - #127 Michał ZAJĄC
17 - #114 Marcin DOKUCKI
18 - #195 Miłosz SMUK
19 - #155 Natalia MACHAJ
20 - #122 Aleksander MROZIK
21 - #199 Michał CZYŻEWICZ
22 - #144 Mikołaj KORNIJCZUK
23 - #135 Ksawery DUDKOWSKI
24 - #113 Marek LIPKOWSKI
25 - #120 Piotr GÓRECKI
26 - #166 Vincent LEWICKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #100 Marek ŁAGAN
2 - #198 Alan JAKÓBIAK
3 - #101 Antoni KOSIBA
4 - #123 Marek PIÓRKOWSKI
5 - #179 Tomasz CICHORACKI
6 - #143 Natan RYBCZYŃSKI
7 - #178 Adrian POTĘPA
8 - #188 Oskar HILDEBRAŃSKI
9 - #165 Oskar GAŁAN
10 - #133 Oliwier CHŁOPEK
11 - #112 Jakub KIWALSKI
12 - #169 Oskar CHMIEL
13 - #121 Dawid SZYMAŃSKI
14 - #139 Borys BŁASZCZYK
15 - #106 Leon LENARTOWICZ
16 - #127 Michał ZAJĄC
17 - #114 Marcin DOKUCKI
18 - #195 Miłosz SMUK
19 - #155 Natalia MACHAJ
20 - #122 Aleksander MROZIK
21 - #199 Michał CZYŻEWICZ
22 - #144 Mikołaj KORNIJCZUK
23 - #135 Ksawery DUDKOWSKI
25 - #120 Piotr GÓRECKI
26 - #166 Vincent LEWICKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Marek ŁAGAN
50.409
12:51:08.182
1
51.931
71.9
1:42.340
12:52:00.113
+1.301
50.630
2
50.508
73.9
2:32.848
12:52:50.621
+1.305
49.203
3
51.180
72.9
3:24.028
12:53:41.801
+2.240
48.940
4
51.193
72.9
4:15.221
12:54:32.994
+2.424
48.769
5
51.006
73.2
5:06.227
12:55:24.000
+1.680
49.326
6
50.473
74.0
5:56.700
12:56:14.473
+1.622
48.851
7
49.954
74.7
6:46.654
12:57:04.427
+1.486
48.468
8
49.585
75.3
7:36.239
12:57:54.012
+0.511
49.074
9
50.333
74.2
8:26.572
12:58:44.345
+1.550
48.783