https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/Karting/ROK
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Sudetów LIQUI MOLY CUP
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior ROK - Wyścig pierwszy
2024 | Karting
|
ROK CUP POLAND
I Runda
-
Toruń
, 6 - 7 kwietnia 2024
Michał Fijałkowski
Marcin Kuźmiński
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #101 Antoni KOSIBA
2 - #198 Alan JAKÓBIAK
3 - #179 Tomasz CICHORACKI
4 - #133 Oliwier CHŁOPEK
5 - #143 Natan RYBCZYŃSKI
6 - #106 Leon LENARTOWICZ
7 - #169 Oskar CHMIEL
8 - #122 Aleksander MROZIK
9 - #123 Marek PIÓRKOWSKI
10 - #188 Oskar HILDEBRAŃSKI
11 - #112 Jakub KIWALSKI
12 - #114 Marcin DOKUCKI
13 - #100 Marek ŁAGAN
14 - #121 Dawid SZYMAŃSKI
15 - #135 Ksawery DUDKOWSKI
16 - #165 Oskar GAŁAN
17 - #113 Marek LIPKOWSKI
18 - #199 Michał CZYŻEWICZ
19 - #139 Borys BŁASZCZYK
20 - #127 Michał ZAJĄC
21 - #178 Adrian POTĘPA
22 - #166 Vincent LEWICKI
23 - #144 Mikołaj KORNIJCZUK
24 - #155 Natalia MACHAJ
25 - #195 Miłosz SMUK
WK - #120 Piotr GÓRECKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #101 Antoni KOSIBA
2 - #198 Alan JAKÓBIAK
3 - #179 Tomasz CICHORACKI
4 - #133 Oliwier CHŁOPEK
5 - #143 Natan RYBCZYŃSKI
6 - #106 Leon LENARTOWICZ
7 - #169 Oskar CHMIEL
8 - #122 Aleksander MROZIK
9 - #123 Marek PIÓRKOWSKI
10 - #188 Oskar HILDEBRAŃSKI
11 - #112 Jakub KIWALSKI
12 - #114 Marcin DOKUCKI
13 - #100 Marek ŁAGAN
14 - #121 Dawid SZYMAŃSKI
15 - #135 Ksawery DUDKOWSKI
16 - #165 Oskar GAŁAN
18 - #199 Michał CZYŻEWICZ
19 - #139 Borys BŁASZCZYK
20 - #127 Michał ZAJĄC
21 - #178 Adrian POTĘPA
22 - #166 Vincent LEWICKI
23 - #144 Mikołaj KORNIJCZUK
24 - #155 Natalia MACHAJ
25 - #195 Miłosz SMUK
WK - #120 Piotr GÓRECKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Antoni KOSIBA
12.462
14:06:45.043
1
51.678
72.2
1:04.140
14:07:36.721
-4.155
55.833
2
53.281
70.1
1:57.421
14:08:30.002
+2.223
51.058
3
51.947
71.9
2:49.368
14:09:21.949
+2.073
49.874
4
50.539
73.9
3:39.907
14:10:12.488
+0.455
50.084
5
50.133
74.5
4:30.040
14:11:02.621
+0.708
49.425
6
50.034
74.6
5:20.074
14:11:52.655
+0.915
49.119
7
50.257
74.3
6:10.331
14:12:42.912
+0.278
49.979
8
49.732
75.1
7:00.063
14:13:32.644
+0.905
48.827
9
49.978
74.7
7:50.041
14:14:22.622
+1.354
48.624
10
49.806
75.0
8:39.847
14:15:12.428
+1.054
48.752
11
51.994
71.8
9:31.841
14:16:04.422
+3.337
48.657
12
49.792
75.0
10:21.633
14:16:54.214
+0.979
48.813
13
50.350
74.1
11:11.983
14:17:44.564
+1.401
48.949
14
49.914
74.8
12:01.897
14:18:34.478
+0.124
49.790