https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/Karting/ROK
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Sudetów LIQUI MOLY CUP
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior ROK - Wyścig trzeci
2024 | Karting
|
ROK CUP POLAND
I Runda
-
Toruń
, 6 - 7 kwietnia 2024
Michał Fijałkowski
Marcin Kuźmiński
Szymon Sudrawski
Wyniki
Decyzje
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #101 Antoni KOSIBA
2 - #179 Tomasz CICHORACKI
3 - #198 Alan JAKÓBIAK
4 - #133 Oliwier CHŁOPEK
5 - #100 Marek ŁAGAN
6 - #123 Marek PIÓRKOWSKI
7 - #112 Jakub KIWALSKI
8 - #188 Oskar HILDEBRAŃSKI
9 - #143 Natan RYBCZYŃSKI
10 - #106 Leon LENARTOWICZ
11 - #178 Adrian POTĘPA
12 - #195 Miłosz SMUK
13 - #114 Marcin DOKUCKI
14 - #169 Oskar CHMIEL
15 - #122 Aleksander MROZIK
16 - #121 Dawid SZYMAŃSKI
17 - #139 Borys BŁASZCZYK
18 - #113 Marek LIPKOWSKI
19 - #199 Michał CZYŻEWICZ
20 - #165 Oskar GAŁAN
21 - #144 Mikołaj KORNIJCZUK
22 - #135 Ksawery DUDKOWSKI
23 - #127 Michał ZAJĄC
24 - #155 Natalia MACHAJ
25 - #166 Vincent LEWICKI
WK - #120 Piotr GÓRECKI
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #179 Tomasz CICHORACKI
3 - #198 Alan JAKÓBIAK
4 - #133 Oliwier CHŁOPEK
5 - #100 Marek ŁAGAN
6 - #123 Marek PIÓRKOWSKI
7 - #112 Jakub KIWALSKI
8 - #188 Oskar HILDEBRAŃSKI
9 - #143 Natan RYBCZYŃSKI
10 - #106 Leon LENARTOWICZ
11 - #178 Adrian POTĘPA
12 - #195 Miłosz SMUK
13 - #114 Marcin DOKUCKI
14 - #169 Oskar CHMIEL
15 - #122 Aleksander MROZIK
16 - #121 Dawid SZYMAŃSKI
17 - #139 Borys BŁASZCZYK
18 - #113 Marek LIPKOWSKI
19 - #199 Michał CZYŻEWICZ
20 - #165 Oskar GAŁAN
21 - #144 Mikołaj KORNIJCZUK
22 - #135 Ksawery DUDKOWSKI
23 - #127 Michał ZAJĄC
24 - #155 Natalia MACHAJ
25 - #166 Vincent LEWICKI
WK - #120 Piotr GÓRECKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz CICHORACKI
1.396
10:38:46.416
1
51.629
72.3
53.025
10:39:38.045
+0.392
51.237
2
50.411
74.1
1:43.436
10:40:28.456
-0.384
50.795
3
50.103
74.5
2:33.539
10:41:18.559
-0.134
50.237
4
49.610
75.3
3:23.149
10:42:08.169
-0.029
49.639
5
49.354
75.6
4:12.503
10:42:57.523
-0.174
49.528
6
49.140
76.0
5:01.643
10:43:46.663
-0.056
49.196
7
48.894
76.4
5:50.537
10:44:35.557
-0.125
49.019
8
48.871
76.4
6:39.408
10:45:24.428
+0.012
48.859
9
48.798
76.5
7:28.206
10:46:13.226
-0.023
48.821
10
48.665
76.7
8:16.871
10:47:01.891
-0.168
48.833
11
48.692
76.7
9:05.563
10:47:50.583
+0.003
48.689
12
48.710
76.6
9:54.273
10:48:39.293
-0.076
48.786
13
48.746
76.6
10:43.019
10:49:28.039
-0.168
48.914
14
48.841
76.4
11:31.860
10:50:16.880
-0.028
48.869