https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Yamaha bLU cRU Cup
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Sudetów LIQUI MOLY CUP
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Micro Max - Trening dowolny II
2024 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
I Runda
-
Bydgoszcz
, 23 - 24 marca 2024
Bartosz Czarkowski
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #44 Ignacy JAROSZEWICZ
2 - #94 Jan WOŹNIAK
3 - #75 Tadeusz BANDURSKI
4 - #35 Filip BABIARZ
5 - #1 Maksymilian RACZKOWSKI
6 - #2 Radosław CZERNICKI
7 - #16 Artur ERNST
8 - #12 Leonard KWIATKOWSKI
9 - #31 Teodor ŚRÓDKA-MIKICIUK
10 - #26 Tymoteusz PIĘTA
11 - #17 Maximilian SAFARZYŃSKI
12 - #7 Patryk KOWALCZYK
13 - #71 Szymon STUBIŃSKI
14 - #33 Kacper SZCZYTOWSKI
15 - #63 Maxymilian GRZYBOWSKI
16 - #99 Kajetan LASKOWSKI
17 - #53 Piotr BŁOTNY
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #44 Ignacy JAROSZEWICZ
2 - #94 Jan WOŹNIAK
3 - #75 Tadeusz BANDURSKI
4 - #35 Filip BABIARZ
5 - #1 Maksymilian RACZKOWSKI
6 - #2 Radosław CZERNICKI
7 - #16 Artur ERNST
8 - #12 Leonard KWIATKOWSKI
10 - #26 Tymoteusz PIĘTA
11 - #17 Maximilian SAFARZYŃSKI
12 - #7 Patryk KOWALCZYK
13 - #71 Szymon STUBIŃSKI
14 - #33 Kacper SZCZYTOWSKI
15 - #63 Maxymilian GRZYBOWSKI
16 - #99 Kajetan LASKOWSKI
17 - #53 Piotr BŁOTNY
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Ignacy JAROSZEWICZ
29.770
10:36:12.204
1
1:08.775
53.2
1:38.545
10:37:20.979
-0.298
1:09.073
2
1:06.448
55.1
2:44.993
10:38:27.427
+0.123
1:06.325
3
1:07.234
54.5
3:52.227
10:39:34.661
-43.054
1:50.288
4
1:07.442
54.3
4:59.669
10:40:42.103
-4.331
1:11.773
5
1:25.146
43.0
6:24.815
10:42:07.249
+19.806
1:05.340
6
1:06.289
55.2
7:31.104
10:43:13.538
+1.640
1:04.649
7
1:06.484
55.1
8:37.588
10:44:20.022