https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Yamaha bLU cRU Cup
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Sudetów LIQUI MOLY CUP
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
DD2 Max - Wyścig czwarty
2024 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
III Runda
-
Słomczyn
, 25 - 26 maja 2024
Bartosz Czarkowski
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #421 Aleksander HORODYŃSKI
2 - #514 Michał BIEŃCZYK
3 - #588 Marek KUKLIŃSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #421 Aleksander HORODYŃSKI
2 - #514 Michał BIEŃCZYK
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Aleksander HORODYŃSKI
12:29:01.634
1.800
12:30:13.757
1
55.306
78.6
57.106
12:31:09.063
+2.293
53.013
2
53.174
81.8
1:50.280
12:32:02.237
+1.447
51.727
3
53.301
81.6
2:43.581
12:32:55.538
+1.953
51.348
4
53.299
81.6
3:36.880
12:33:48.837
+2.056
51.243
5
53.347
81.5
4:30.227
12:34:42.184
+2.233
51.114
6
53.321
81.6
5:23.548
12:35:35.505
+2.070
51.251
7
53.042
82.0
6:16.590
12:36:28.547
+1.949
51.093
8
52.663
82.6
7:09.253
12:37:21.210
+1.500
51.163
9
52.803
82.4
8:02.056
12:38:14.013
+1.719
51.084
10
52.793
82.4
8:54.849
12:39:06.806
+1.712
51.081
11
52.863
82.3
9:47.712
12:39:59.669
+1.857
51.006
12
52.697
82.5
10:40.409
12:40:52.366
+1.523
51.174
13
52.865
82.3
11:33.274
12:41:45.231
+1.866
50.999
14
52.925
82.2
12:26.199
12:42:38.156
+1.867
51.058
15
52.920
82.2
13:19.119
12:43:31.076
+1.834
51.086
16
54.022
80.5
14:13.141
12:44:25.098
+2.902
51.120