https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Yamaha bLU cRU Cup
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Sudetów LIQUI MOLY CUP
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior Max - Wyścig trzeci
2024 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
III Runda
-
Słomczyn
, 25 - 26 maja 2024
Bartosz Czarkowski
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Decyzje
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #269 Michal SOLTYS
2 - #285 Franciszek SULIMA
3 - #259 Aleksander ROGOWSKI
4 - #271 Patryk MICHALIK
5 - #277 Marcel RUDNICKI
6 - #288 Maksymilian NOWAK
7 - #284 Jan STENCEL
8 - #222 Aleksander MROZIK
9 - #267 Maksymilian LUPA
10 - #217 Jan WÓJTOWICZ
11 - #234 Marcel POPAKUL
12 - #228 Szymon ŁYKOWSKI
13 - #298 Łukasz JEZIERSKI
14 - #213 Jakub KUTY
15 - #200 Milan SKONECZNY
16 - #258 Marcel CZAPLA
17 - #227 Szymon MAJEWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #269 Michal SOLTYS
2 - #285 Franciszek SULIMA
3 - #259 Aleksander ROGOWSKI
5 - #277 Marcel RUDNICKI
6 - #288 Maksymilian NOWAK
7 - #284 Jan STENCEL
8 - #222 Aleksander MROZIK
9 - #267 Maksymilian LUPA
10 - #217 Jan WÓJTOWICZ
11 - #234 Marcel POPAKUL
12 - #228 Szymon ŁYKOWSKI
13 - #298 Łukasz JEZIERSKI
14 - #213 Jakub KUTY
15 - #200 Milan SKONECZNY
16 - #258 Marcel CZAPLA
17 - #227 Szymon MAJEWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Michal SOLTYS
10:19:13.160
1.942
10:20:36.019
1
56.342
77.2
58.284
10:21:32.361
+2.210
54.132
2
53.237
81.7
1:51.521
10:22:25.598
+0.405
52.832
3
52.784
82.4
2:44.305
10:23:18.382
+0.155
52.629
4
52.570
82.7
3:36.875
10:24:10.952
+0.270
52.300
5
52.386
83.0
4:29.261
10:25:03.338
+0.153
52.233
6
52.258
83.2
5:21.519
10:25:55.596
-0.011
52.269
7
52.177
83.3
6:13.696
10:26:47.773
-0.006
52.183
8
52.259
83.2
7:05.955
10:27:40.032
+0.130
52.129
9
52.018
83.6
7:57.973
10:28:32.050
+0.054
51.964
10
51.936
83.7
8:49.909
10:29:23.986
+0.134
51.802
11
52.072
83.5
9:41.981
10:30:16.058
+0.143
51.929
12
51.991
83.6
10:33.972
10:31:08.049
+0.122
51.869
13
52.532
82.8
11:26.504
10:32:00.581
+0.719
51.813