https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Yamaha bLU cRU Cup
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Sudetów LIQUI MOLY CUP
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior Max - Wyścig drugi
2024 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IV Runda
-
Třinec
, 15 - 16 czerwca 2024
Przemysław Gawlicki
Witold Korbela
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #269 Michal SOLTYS
2 - #271 Patryk MICHALIK
3 - #259 Aleksander ROGOWSKI
4 - #285 Franciszek SULIMA
5 - #234 Marcel POPAKUL
6 - #298 Łukasz JEZIERSKI
7 - #277 Marcel RUDNICKI
8 - #267 Maksymilian LUPA
9 - #284 Jan STENCEL
10 - #227 Szymon MAJEWSKI
11 - #222 Aleksander MROZIK
12 - #288 Maksymilian NOWAK
13 - #228 Szymon ŁYKOWSKI
14 - #223 Nikodem PIĄTEK
15 - #200 Milan SKONECZNY
16 - #217 Jan WÓJTOWICZ
17 - #258 Marcel CZAPLA
18 - #224 Dawid ŚNIEŻKO
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #269 Michal SOLTYS
3 - #259 Aleksander ROGOWSKI
4 - #285 Franciszek SULIMA
5 - #234 Marcel POPAKUL
6 - #298 Łukasz JEZIERSKI
7 - #277 Marcel RUDNICKI
8 - #267 Maksymilian LUPA
9 - #284 Jan STENCEL
10 - #227 Szymon MAJEWSKI
11 - #222 Aleksander MROZIK
12 - #288 Maksymilian NOWAK
13 - #228 Szymon ŁYKOWSKI
14 - #223 Nikodem PIĄTEK
15 - #200 Milan SKONECZNY
16 - #217 Jan WÓJTOWICZ
17 - #258 Marcel CZAPLA
18 - #224 Dawid ŚNIEŻKO
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Michal SOLTYS
0.736
15:35:32.509
1
58.174
76.4
58.910
15:36:30.683
+0.545
57.629
2
57.653
77.1
1:56.563
15:37:28.336
+0.264
57.389
3
56.964
78.0
2:53.527
15:38:25.300
-0.356
57.320
4
56.970
78.0
3:50.497
15:39:22.270
-0.154
57.124
5
57.085
77.8
4:47.582
15:40:19.355
-0.016
57.101
6
56.822
78.2
5:44.404
15:41:16.177
-0.072
56.894
7
56.760
78.3
6:41.164
15:42:12.937
-0.187
56.947
8
56.890
78.1
7:38.054
15:43:09.827
+0.125
56.765
9
56.837
78.2
8:34.891
15:44:06.664
+0.123
56.714
10
56.721
78.3
9:31.612
15:45:03.385
-0.052
56.773
11
56.820
78.2
10:28.432
15:46:00.205
+0.019
56.801
12
56.798
78.2
11:25.230
15:46:57.003
-0.015
56.813
13
57.039
77.9
12:22.269
15:47:54.042
+0.271
56.768