https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/Motocross/MSPC
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Yamaha bLU cRU Cup
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Sudetów LIQUI MOLY CUP
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Quad Open - Wyścig drugi
2024 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
I Runda
-
Stryków
, 11 - 12 maja 2024
Maciej Szczuciński
Zbigniew Orłamowski
Aldona Rudnicka
Wyniki oficjalne
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #416 Roman GWIAZDA
2 - #91 Adam TUČEK
3 - #830 Wiktor KUŚMIERCZAK
4 - #81 Tomasz JAMROŻY
5 - #165 Mikołaj GMEREK
6 - #469 Damian RAJCZYK
7 - #117 Kacper MIESZKOWSKI
8 - #765 Sławomir WILCZYŃSKI
9 - #410 Kamil RABKOWSKI
10 - #177 Marcin WOŹNIAK
11 - #480 Marcin DUMANA
12 - #7 Kacper BUKOWSKI
13 - #507 Bartłomiej KORYŁO
14 - #191 Patryk GOŃSKI
15 - #21 Miłosz BANASIAK
16 - #3 Tomasz PRZYBYLSKI
17 - #690 Albert PIESYK
18 - #393 Damian TRZECIAK
19 - #24 Jakub MIŁKOWSKI
20 - #777 Paweł KOŁODZIEJSKI
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #91 Adam TUČEK
3 - #830 Wiktor KUŚMIERCZAK
4 - #81 Tomasz JAMROŻY
5 - #165 Mikołaj GMEREK
6 - #469 Damian RAJCZYK
7 - #117 Kacper MIESZKOWSKI
8 - #765 Sławomir WILCZYŃSKI
9 - #410 Kamil RABKOWSKI
10 - #177 Marcin WOŹNIAK
11 - #480 Marcin DUMANA
12 - #7 Kacper BUKOWSKI
13 - #507 Bartłomiej KORYŁO
14 - #191 Patryk GOŃSKI
15 - #21 Miłosz BANASIAK
16 - #3 Tomasz PRZYBYLSKI
17 - #690 Albert PIESYK
18 - #393 Damian TRZECIAK
19 - #24 Jakub MIŁKOWSKI
20 - #777 Paweł KOŁODZIEJSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adam TUČEK
17:28:20.284
17:30:31.643
1
1:01.705
17:36:43.246
2
1:43.865
59.6
2:45.570
17:38:27.111
-2.029
1:45.894
3
1:43.122
60.0
4:28.692
17:40:10.233
-4.169
1:47.291
4
1:43.798
59.7
6:12.490
17:41:54.031
-2.199
1:45.997
5
1:43.876
59.6
7:56.366
17:43:37.907
-2.217
1:46.093
6
1:44.676
59.2
9:41.042
17:45:22.583
-2.063
1:46.739
7
1:44.523
59.2
11:25.565
17:47:07.106
-1.112
1:45.635
8
1:45.015
59.0
13:10.580
17:48:52.121
-1.495
1:46.510
9
1:45.320
58.8
14:55.900
17:50:37.441
-1.533
1:46.853
10
1:45.305
58.8
16:41.205
17:52:22.746
-0.844
1:46.149
11
1:45.727
58.6
18:26.932
17:54:08.473
-0.601
1:46.328
12
1:48.239
57.2
20:15.171
17:55:56.712
+1.195
1:47.044
13
1:45.780
58.5
22:00.951
17:57:42.492
-2.352
1:48.132
14
1:46.871
57.9
23:47.822
17:59:29.363
-1.213
1:48.084
15
1:45.997
58.4
25:33.819
18:01:15.360
-3.266
1:49.263
16
1:47.167
57.8
27:20.986
18:03:02.527
-1.708
1:48.875
17
1:46.208
58.3
29:07.194
18:04:48.735
-3.017
1:49.225