https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/Motocross/PP
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Yamaha bLU cRU Cup
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Sudetów LIQUI MOLY CUP
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Junior - Wyścig pierwszy
2024 | Motocross
|
Puchar Polski
II Runda
-
Gdańsk
, 8 - 9 czerwca 2024
Waldemar Łykowski
Dariusz Majak
Miłosz Ostrowski
Wyniki oficjalne
Wyniki
Pola startowe
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #84 Jakub KOWALSKI
2 - #229 Michał PSIUK
3 - #428 Dawid ZAREMBA
4 - #23 Artur GAŁUSZKA
5 - #407 Daniel WOJEWÓDZKI
6 - #77 Olaf WŁODARCZAK
7 - #121 Maksymilian PAWEŁCZAK
8 - #207 Bartosz DOLNIK
9 - #309 Oskar JAŻDŻEWSKI
10 - #994 Michał DRYPA
11 - #621 Piotr KAJRYS
12 - #444 Oskar ZINKO
13 - #824 Kacper RATKO
14 - #781 Piotr PILARSKI
15 - #268 Roch WUJEC
16 - #73 Jakub SZYMAŃSKI
17 - #414 Ralf ZINKO
18 - #38 Franciszek POKUSA
19 - #70 Michał GUTMAŃSKI
20 - #26 Maksymilian ONASZ
21 - #617 Mikołaj MACYSZYN
22 - #36 Oskar ZWOLANOWSKI
23 - #5 Dariusz TYBULCZUK JR
24 - #222 Olaf Eryk RESZCZYNSKI
25 - #31 Filip Stefan JANKOWSKI
26 - #511 Dominik WEGNER
27 - #211 Stanisław KRUL
28 - #114 Jan KALINOWSKI
29 - #813 Oskar JARUGA
30 - #21 Hubert BIŻEK
31 - #119 Filip LASKOWSKI
32 - #117 Julian OŁDAKOWSKI
33 - #166 Michał PODBIELSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #84 Jakub KOWALSKI
2 - #229 Michał PSIUK
3 - #428 Dawid ZAREMBA
4 - #23 Artur GAŁUSZKA
6 - #77 Olaf WŁODARCZAK
7 - #121 Maksymilian PAWEŁCZAK
8 - #207 Bartosz DOLNIK
9 - #309 Oskar JAŻDŻEWSKI
10 - #994 Michał DRYPA
11 - #621 Piotr KAJRYS
12 - #444 Oskar ZINKO
13 - #824 Kacper RATKO
14 - #781 Piotr PILARSKI
15 - #268 Roch WUJEC
16 - #73 Jakub SZYMAŃSKI
17 - #414 Ralf ZINKO
18 - #38 Franciszek POKUSA
19 - #70 Michał GUTMAŃSKI
20 - #26 Maksymilian ONASZ
21 - #617 Mikołaj MACYSZYN
22 - #36 Oskar ZWOLANOWSKI
23 - #5 Dariusz TYBULCZUK JR
24 - #222 Olaf Eryk RESZCZYNSKI
25 - #31 Filip Stefan JANKOWSKI
26 - #511 Dominik WEGNER
27 - #211 Stanisław KRUL
28 - #114 Jan KALINOWSKI
29 - #813 Oskar JARUGA
30 - #21 Hubert BIŻEK
31 - #119 Filip LASKOWSKI
32 - #117 Julian OŁDAKOWSKI
33 - #166 Michał PODBIELSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jakub KOWALSKI
12:57:47.909
1
1:49.719
13:07:01.701
2
1:46.974
56.2
3:36.693
13:08:48.675
+5.100
1:41.874
3
1:46.669
56.4
5:23.362
13:10:35.344
+5.610
1:41.059
4
1:47.973
55.7
7:11.335
13:12:23.317
+5.636
1:42.337
5
1:47.446
56.0
8:58.781
13:14:10.763
+4.539
1:42.907
6
1:47.615
55.9
10:46.396
13:15:58.378
+1.895
1:45.720
7
1:45.813
56.8
12:32.209
13:17:44.191
+1.319
1:44.494
8
1:47.402
56.0
14:19.611
13:19:31.593
+1.107
1:46.295
9
1:49.969
54.7
16:09.580
13:21:21.562
+5.980
1:43.989
10
1:48.957
55.2
17:58.537
13:23:10.519
+2.860
1:46.097
11
1:47.829
55.8
19:46.366
13:24:58.348
-1.556
1:49.385
12
1:49.128
55.1
21:35.494
13:26:47.476
+1.932
1:47.196
13
1:48.061
55.6
23:23.555
13:28:35.537
+1.746
1:46.315
14
1:47.628
55.9
25:11.183
13:30:23.165
-4.135
1:51.763