https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/PitBike/PPCC
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Yamaha bLU cRU Cup
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Sudetów LIQUI MOLY CUP
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
STOCK 125 - Wyścig drugi
2024 | PitBike
|
Puchar Polski OffRoad
II Runda
-
Dąbrowa Górnicza
, 18 maja 2024
Wiesław Szafrański
Łukasz Pawlikowski
Miłosz Ostrowski
Wyniki oficjalne
Wyniki
Pola startowe
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #61 Aleksander JOŃCA
2 - #71 Jakub URBAN
3 - #39 Ignacy KNOP
4 - #433 Borys MAZUR
5 - #44 Jan MARCINIAK
6 - #156 Patryk MAZUREK
7 - #144 Jan HODANA
8 - #14 Ignacy KUCHARSKI
9 - #269 Wiktor WYSOGROCKI
10 - #991 Nikolas KOŚCIUCH
11 - #932 Igor GAJEWSKI
12 - #527 Kacper MAŚLIŃSKI
13 - #693 Marcel SOBIECH
14 - #746 Jakub DOMINICZAK
15 - #155 Alan CHRZĄŚCIK
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #61 Aleksander JOŃCA
2 - #71 Jakub URBAN
3 - #39 Ignacy KNOP
4 - #433 Borys MAZUR
5 - #44 Jan MARCINIAK
6 - #156 Patryk MAZUREK
7 - #144 Jan HODANA
8 - #14 Ignacy KUCHARSKI
9 - #269 Wiktor WYSOGROCKI
10 - #991 Nikolas KOŚCIUCH
11 - #932 Igor GAJEWSKI
13 - #693 Marcel SOBIECH
14 - #746 Jakub DOMINICZAK
15 - #155 Alan CHRZĄŚCIK
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Aleksander JOŃCA
1:03.167
16:12:25.275
1
1:00.426
47.7
2:03.593
16:13:25.701
+6.125
54.301
2
1:00.121
47.9
3:03.714
16:14:25.822
+5.523
54.598
3
1:02.348
46.2
4:06.062
16:15:28.170
+6.704
55.644
4
1:02.781
45.9
5:08.843
16:16:30.951
+8.007
54.774
5
1:04.363
44.7
6:13.206
16:17:35.314
+10.348
54.015
6
1:04.961
44.3
7:18.167
16:18:40.275
+9.715
55.246
7
1:05.375
44.1
8:23.542
16:19:45.650
+6.969
58.406
8
1:06.633
43.2
9:30.175
16:20:52.283
+9.543
57.090
9
1:04.129
44.9
10:34.304
16:21:56.412
+7.683
56.446
10
1:06.371
43.4
11:40.675
16:23:02.783
+9.770
56.601
11
1:06.668
43.2
12:47.343
16:24:09.451
+7.488
59.180
12
1:05.352
44.1
13:52.695
16:25:14.803
+8.532
56.820
13
1:02.515
46.1
14:55.210
16:26:17.318
+5.632
56.883