https://wyniki.motoresults.pl/pl/2024/Wy%C5%9Bcigi/DT
Live!
Sezon 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Yamaha bLU cRU Cup
Mistrzostwa Niemiec
Mistrzostwa Landu
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Sudetów LIQUI MOLY CUP
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
Pozostałe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Time Attack
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Otwarty Puchar Polski SM
GP Wielkopolski
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Mistrzostwa Polski
Rajdy
Rajdy
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Międzynarodowe Zawody Studentów
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Pozostałe
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
SST 300 - Trening kwalifikacyjny II
2024 | Wyścigi
|
Motocyklowe Mistrzostwa Śląska
Runda 1 - Dzień 2
-
Słomczyn
, 28 kwietnia 2024
Grzegorz Ostrowski
Wyniki oficjalne
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #7 Patryk STANKIEWICZ
2 - #51 Michał BURZYŃSKI
3 - #50 Marcin BURZYŃSKI
4 - #77 Oliwier SZCZEPANIAK
5 - #23 Kacper RANISZEWSKI
6 - #6 Bartosz KRYGIER
7 - #86 Tomasz ROWIŃSKI
8 - #60 Tomasz NOWAK
9 - #95 Tymoteusz KOWALSKI
10 - #55 Piotr PIESZKO
11 - #54 Wojciech ORLIŃSKI
12 - #53 Martin SAFLIK
13 - #98 Łukasz KOWALSKI
14 - #34 Marcin MIKOŁAJCZYK
15 - #11 Antonina ROGALSKA
16 - #76 Gabriel CIESIELSKI
17 - #25 Tomasz GRUCHACZ
18 - #9 Stanisław DUDA
19 - #99 Adrian MANOWSKI
20 - #8 Urszula KUSZKA
21 - #91 Jakub GALOS
22 - #79 Ada MACZUGA
23 - #71 Tomasz ŁYSIAK
24 - #14 Michał KUĆKA
25 - #89 Paulina DYNA
26 - #88 Justyna SOBOCIŃSKA
27 - #22 Julia KAMIŃSKA
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #7 Patryk STANKIEWICZ
2 - #51 Michał BURZYŃSKI
3 - #50 Marcin BURZYŃSKI
4 - #77 Oliwier SZCZEPANIAK
5 - #23 Kacper RANISZEWSKI
6 - #6 Bartosz KRYGIER
7 - #86 Tomasz ROWIŃSKI
8 - #60 Tomasz NOWAK
9 - #95 Tymoteusz KOWALSKI
10 - #55 Piotr PIESZKO
11 - #54 Wojciech ORLIŃSKI
12 - #53 Martin SAFLIK
13 - #98 Łukasz KOWALSKI
14 - #34 Marcin MIKOŁAJCZYK
15 - #11 Antonina ROGALSKA
16 - #76 Gabriel CIESIELSKI
17 - #25 Tomasz GRUCHACZ
18 - #9 Stanisław DUDA
19 - #99 Adrian MANOWSKI
20 - #8 Urszula KUSZKA
21 - #91 Jakub GALOS
22 - #79 Ada MACZUGA
24 - #14 Michał KUĆKA
25 - #89 Paulina DYNA
26 - #88 Justyna SOBOCIŃSKA
27 - #22 Julia KAMIŃSKA
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Patryk STANKIEWICZ
1
1:37.691
12:32:04.300
2
48.880
84.7
2:26.571
12:32:53.180
+7.428
41.452
3
48.487
85.4
3:15.058
12:33:41.667
+7.463
41.024
4
48.882
84.7
4:03.940
12:34:30.549
+7.916
40.966
5
49.733
83.2
4:53.673
12:35:20.282
+8.853
40.880
6
48.235
85.8
5:41.908
12:36:08.517
+7.150
41.085
7
48.484
85.4
6:30.392
12:36:57.001
+7.841
40.643
8
47.659
86.9
7:18.051
12:37:44.660
-2:31.839
3:19.498
9
47.496
87.2
8:05.547
12:38:32.156
+6.686
40.810
10
47.585
87.0
8:53.132
12:39:19.741
+6.677
40.908
11
50.551
81.9
9:43.683
12:40:10.292
12
2:27.500
28.1
12:11.183
12:42:37.792
13
48.274
85.8
12:59.457
12:43:26.066
14
48.257
85.8
13:47.714
12:44:14.323