https://wyniki.motoresults.pl/ru/2015/Karting/ROTAX
Live!
Season 2015
2015
Motocykle
Motocross
Motocross
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Lubelskie Regional International Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Poznań Regional Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Łódź Regional Championship
Warsaw Regional Championship
Кубок Силезии и Опольской области
Red Bull 111 Megawatt
Silesia Enduro Sprint
MotoIronMan
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
MACEC
Western Pomerania Championship
Other
SuperEnduro
SuperEnduro
Polish Championship
Polish Cup
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
PitBike MRF
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
International Poland Championship
ROK Cup
ROTAX Cup
Children and Youth Competition
Easykart Cup
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
Polish Cup
Folkrace
Folkrace
Bydgoszcz Regional Championship
Wrack Race
Wrack Race
Warsaw Regional Championship
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
Micro Max - Qualifying Practice I
2015 | Karting
|
ROTAX Cup
X Runda Pucharu Rotax
-
Radom
, 27 сентября 2015
Wiesław Tymiński
Agnieszka Jabłońska
Szymon Sudrawski
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #11 Karol Pasiewicz
2 - #40 Gabriel Łukasiewicz
3 - #49 Filip Matejczyk
4 - #78 Kacper Rogala
5 - #35 Oliwier Pyłka
6 - #54 Jerzy Spinkiewicz
7 - #14 Marcel Kuc
8 - #2 Karol Litwiniec
9 - #9 Oskar Pomorski
10 - #76 Bartłomiej Piekutowski
11 - #7 Axel Kożuchowski
12 - #46 Mateusz Lenart
13 - #23 Natalia Gładysz
14 - #77 Maksymilian Obst
15 - #69 Borys Rogala
16 - #4 Karol Kręt
17 - #99 Jonathan Madden
18 - #55 Dawid Maślakiewicz
19 - #62 Maksymilian Mazurkiewicz
20 - #59 Lukas Malek
21 - #6 Szymon Szostak
22 - #79 Jan Jóźwiak
23 - #74 Oskar Sitek
24 - #21 Maciej Gładysz
Сравни время кругов с
1 - #11 Karol Pasiewicz
2 - #40 Gabriel Łukasiewicz
3 - #49 Filip Matejczyk
4 - #78 Kacper Rogala
5 - #35 Oliwier Pyłka
6 - #54 Jerzy Spinkiewicz
7 - #14 Marcel Kuc
8 - #2 Karol Litwiniec
9 - #9 Oskar Pomorski
10 - #76 Bartłomiej Piekutowski
11 - #7 Axel Kożuchowski
12 - #46 Mateusz Lenart
13 - #23 Natalia Gładysz
14 - #77 Maksymilian Obst
15 - #69 Borys Rogala
16 - #4 Karol Kręt
17 - #99 Jonathan Madden
18 - #55 Dawid Maślakiewicz
19 - #62 Maksymilian Mazurkiewicz
20 - #59 Lukas Malek
21 - #6 Szymon Szostak
22 - #79 Jan Jóźwiak
24 - #21 Maciej Gładysz
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Karol Pasiewicz
21.373
10:21:00.942
1
44.428
66.4
1:05.801
10:21:45.370
+1.540
42.888
2
41.285
71.5
1:47.086
10:22:26.655
+2.750
38.535
3
40.933
72.1
2:28.019
10:23:07.588
-1.157
42.090
4
37.971
77.7
3:05.990
10:23:45.559
+2.191
35.780
5
37.652
78.4
3:43.642
10:24:23.211
+1.572
36.080
6
37.392
78.9
4:21.034
10:25:00.603
+1.858
35.534
7
37.047
79.7
4:58.081
10:25:37.650
+1.571
35.476
8
36.989
79.8
5:35.070
10:26:14.639
+1.391
35.598
9
36.652
80.5
6:11.722
10:26:51.291
+1.298
35.354
10
36.537
80.8
6:48.259
10:27:27.828
+1.014
35.523
11
36.795
80.2
7:25.054
10:28:04.623
+1.546
35.249
12
36.827
80.2
8:01.881
10:28:41.450
+1.477
35.350
13
36.658
80.5
8:38.539
10:29:18.108
+1.062
35.596