https://wyniki.motoresults.pl/ru/2017/Cross-Country/Inne
Live!
Season 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Warsaw Regional Championship
Poznań Regional Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Łódź Regional Championship
Gdańsk Championship
Кубок Силезии и Опольской области
Кубок Силезии и Бассейна
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
MACEC
Other
SuperEnduro
SuperEnduro
Polish Championship
Polish Cup
Other
Supercross
Supercross
European Championship
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Other
Race
Race
Polish Cup
Other
PitBike
PitBike
Polish Cup
Bydgoszcz Regional Championship
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Warsaw Regional Championship
Bydgoszcz Regional Championship
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
Open - Гонка 1
2017 | Cross Country
|
Other
Silesia Extreme Enduro Sprint
-
Bytom
, 29 октября 2017
Sebastian Gazda
Aldona Rudnicka
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #20 Mateusz Soja
2 - #33 Paweł Rabiański
3 - #13 Bartłomiej Klimek
4 - #55 Łukasz Grzybowski
5 - #21 Artur Domagała
6 - #19 Krzysztof Lenik
7 - #10 Rafał Woźniak
8 - #29 Wojciech Gocek
9 - #16 Dariusz Pielczyk
10 - #23 Jakub Romanek
11 - #3 Maciej Gamża
12 - #173 Kacper Dębiec
13 - #8 Roman Stawieraj
14 - #12 Łukasz Salachna
15 - #46 Łukasz Oczadły
16 - #42 Robert Galas
17 - #15 Krzysztof Wdowiak
18 - #14 Michał Żerebecki
19 - #69 Mateusz Kowal
20 - #6 Krzysztof Patrzykowski
21 - #242 Adrian Foitzik
22 - #25 Adam Głos
23 - #4 Andrzej Machura
24 - #65 Tomasz Murawski
25 - #28 Dariusz Bełtowski
26 - #166 Mateusz Neuwerth
27 - #18 Bartłomiej Drozdek
28 - #2 Daniel Kolender
29 - #172 Patryk Połozowski
30 - #5 Sebastian Połozowski
Сравни время кругов с
1 - #20 Mateusz Soja
2 - #33 Paweł Rabiański
4 - #55 Łukasz Grzybowski
5 - #21 Artur Domagała
6 - #19 Krzysztof Lenik
7 - #10 Rafał Woźniak
8 - #29 Wojciech Gocek
9 - #16 Dariusz Pielczyk
10 - #23 Jakub Romanek
11 - #3 Maciej Gamża
12 - #173 Kacper Dębiec
13 - #8 Roman Stawieraj
14 - #12 Łukasz Salachna
15 - #46 Łukasz Oczadły
16 - #42 Robert Galas
17 - #15 Krzysztof Wdowiak
18 - #14 Michał Żerebecki
19 - #69 Mateusz Kowal
20 - #6 Krzysztof Patrzykowski
21 - #242 Adrian Foitzik
22 - #25 Adam Głos
23 - #4 Andrzej Machura
24 - #65 Tomasz Murawski
25 - #28 Dariusz Bełtowski
26 - #166 Mateusz Neuwerth
27 - #18 Bartłomiej Drozdek
28 - #2 Daniel Kolender
29 - #172 Patryk Połozowski
30 - #5 Sebastian Połozowski
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Mateusz Soja
3:40.343
12:47:16.406
1
9:48.543
24.5
13:28.886
12:57:04.949
+34.500
9:14.043
2
9:40.739
24.8
23:09.625
13:06:45.688
-2:54.199
12:34.938
3
10:14.515
23.4
33:24.140
13:17:00.203
-1:07.579
11:22.094
4
14:12.520
16.9
47:36.660
13:31:12.723
+2:28.860
11:43.660
5
11:46.469
20.4
59:23.129
13:42:59.192
+18.082
11:28.387
6
13:39.117
17.6
1:13:02.246
13:56:38.309
+2:40.739
10:58.378
7
10:45.953
22.3
1:23:48.199
14:07:24.262
-40.790
11:26.743
8
13:09.293
18.2
1:36:57.492
14:20:33.555
+21.586
12:47.707