https://wyniki.motoresults.pl/ru/2017/Karting/ROK
Live!
Season 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Warsaw Regional Championship
Poznań Regional Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Łódź Regional Championship
Gdańsk Championship
Кубок Силезии и Опольской области
Кубок Силезии и Бассейна
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
MACEC
Other
SuperEnduro
SuperEnduro
Polish Championship
Polish Cup
Other
Supercross
Supercross
European Championship
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Other
Race
Race
Polish Cup
Other
PitBike
PitBike
Polish Cup
Bydgoszcz Regional Championship
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Warsaw Regional Championship
Bydgoszcz Regional Championship
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
Junior ROK - Final
2017 | Karting
|
ROK CUP POLAND
VII Seria
-
Zielona Góra
, 13 августа 2017
Lechosław Dudka
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #235 Adam Szydłowski
2 - #278 Filip Zagórski
3 - #283 Alan Lalak
4 - #266 Jakub Szablewski
5 - #291 Mateusz Lenart
6 - #285 Aleksander Klimaszewski
7 - #212 Adrian Janicki
8 - #211 Michał Mierzejewski
9 - #215 Filip Konieczny
10 - #203 Kacper Nadolski
11 - #201 Patryk Kopański
12 - #224 Franciszek Palmirski
13 - #275 Michalina Sabaj
14 - #204 Mateusz Bartosik
Сравни время кругов с
1 - #235 Adam Szydłowski
2 - #278 Filip Zagórski
3 - #283 Alan Lalak
4 - #266 Jakub Szablewski
6 - #285 Aleksander Klimaszewski
7 - #212 Adrian Janicki
8 - #211 Michał Mierzejewski
9 - #215 Filip Konieczny
10 - #203 Kacper Nadolski
11 - #201 Patryk Kopański
12 - #224 Franciszek Palmirski
13 - #275 Michalina Sabaj
14 - #204 Mateusz Bartosik
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Adam Szydłowski
2.901
13:46:11.762
2:29.809
25.0
13:48:41.571
-0.325
2:30.134
1
59.166
63.4
41.680
13:59:13.071
-3.087
1:02.253
2
46.097
81.4
1:27.777
13:59:59.168
+0.669
45.428
3
44.497
84.3
2:12.274
14:00:43.665
+0.192
44.305
4
44.199
84.9
2:56.473
14:01:27.864
-0.095
44.294
5
44.294
84.7
3:40.767
14:02:12.158
+0.181
44.113
6
44.318
84.6
4:25.085
14:02:56.476
+0.363
43.955
7
44.383
84.5
5:09.468
14:03:40.859
+0.368
44.015
8
44.362
84.6
5:53.830
14:04:25.221
+0.457
43.905
9
44.482
84.3
6:38.312
14:05:09.703
+0.608
43.874
10
44.714
83.9
7:23.026
14:05:54.417
+0.947
43.767
11
44.346
84.6
8:07.372
14:06:38.763
+0.462
43.884
12
44.416
84.5
8:51.788
14:07:23.179
+0.537
43.879
13
44.436
84.4
9:36.224
14:08:07.615
+0.566
43.870
14
44.349
84.6
10:20.573
14:08:51.964
+0.511
43.838
15
44.375
84.5
11:04.948
14:09:36.339
+0.567
43.808
16
44.941
83.5
11:49.889
14:10:21.280
+1.044
43.897