https://wyniki.motoresults.pl/ru/2017/Motocross/MP
Live!
Season 2017
2017
Motocykle
Motocross
Motocross
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Warsaw Regional Championship
Poznań Regional Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Łódź Regional Championship
Gdańsk Championship
Кубок Силезии и Опольской области
Кубок Силезии и Бассейна
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
MACEC
Other
SuperEnduro
SuperEnduro
Polish Championship
Polish Cup
Other
Supercross
Supercross
European Championship
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Other
Race
Race
Polish Cup
Other
PitBike
PitBike
Polish Cup
Bydgoszcz Regional Championship
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Warsaw Regional Championship
Bydgoszcz Regional Championship
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
MX2 Junior - Гонка 2
2017 | Motocross
|
Polish Championship
VI Runda
-
Lidzbark Warmiński
, 6 августа 2017
Daniel Szwemin
Jarosław Piwnicki
Grzegorz Ostrowski
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #991 Szymon Staszkiewicz
2 - #501 Maciej Więckowski
3 - #774 Vitaliy Makhnou
4 - #176 Karol Kruszyński
5 - #385 Igor Zienkiewicz
6 - #22 Michał Krech
7 - #40 Dariusz Rapacz
8 - #933 Damian Kojs
9 - #90 Emil Przystupa
10 - #52 Mateusz Kołodziejak
11 - #226 Dawid Kosiński
12 - #138 Konrad Góralczyk
13 - #155 Jakub Galiński
14 - #88 Karol Kałużny
15 - #474 Erwin Barszczewski
16 - #12 Maksymilian Malinowski
Сравни время кругов с
1 - #991 Szymon Staszkiewicz
2 - #501 Maciej Więckowski
3 - #774 Vitaliy Makhnou
4 - #176 Karol Kruszyński
5 - #385 Igor Zienkiewicz
6 - #22 Michał Krech
8 - #933 Damian Kojs
9 - #90 Emil Przystupa
10 - #52 Mateusz Kołodziejak
11 - #226 Dawid Kosiński
12 - #138 Konrad Góralczyk
13 - #155 Jakub Galiński
14 - #88 Karol Kałużny
15 - #474 Erwin Barszczewski
16 - #12 Maksymilian Malinowski
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Szymon Staszkiewicz
1
1:48.903
17:49:26.427
2
2:00.180
47.3
3:49.083
17:51:26.607
+5.325
1:54.855
3
2:03.502
46.1
5:52.585
17:53:30.109
+9.042
1:54.460
4
2:01.729
46.7
7:54.314
17:55:31.838
+5.216
1:56.513
5
2:00.922
47.0
9:55.236
17:57:32.760
+5.139
1:55.783
6
2:02.037
46.6
11:57.273
17:59:34.797
+6.867
1:55.170
7
2:05.771
45.2
14:03.044
18:01:40.568
+10.165
1:55.606
8
2:00.918
47.0
16:03.962
18:03:41.486
+4.768
1:56.150
9
2:04.564
45.7
18:08.526
18:05:46.050
+7.317
1:57.247
10
2:05.317
45.4
20:13.843
18:07:51.367
+9.581
1:55.736
11
2:02.985
46.2
22:16.828
18:09:54.352
+6.452
1:56.533
12
2:05.150
45.4
24:21.978
18:11:59.502
+9.767
1:55.383