https://wyniki.motoresults.pl/ru/2018/Karting/ROK
Live!
Season 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Poznań Regional Championship
Szczecin Regional Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Łódź Regional Championship
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
Other
SuperEnduro
SuperEnduro
Polish Championship
Polish Cup
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Polish Cup
Time Attack
PitBike
PitBike
Polish Cup
Bydgoszcz Regional Championship
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Children and Youth Competition
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
OPONEO Polish Championship
Lithuanian Championship
Baltic Series Rallycross Cup
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
Junior ROK - 2nd qualifying heat
2018 | Karting
|
ROK CUP POLAND
I Seria
-
Toruń
, 22 апреля 2018
Lechosław Dudka
Marcin Kuźmiński
Szymon Sudrawski
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #232 Alan Czyż
2 - #204 Mateusz Bartosik
3 - #265 Vyacheslav Putyatin
4 - #233 Karol Czepiel
5 - #235 Adam Szydłowski
6 - #215 Filip Konieczny
7 - #295 Kamil Grabowski
8 - #205 Olaf Tyrakowski
9 - #288 Aleksander Klimaszewski
10 - #211 Michał Mierzejewski
11 - #255 Mateusz Wollmann
12 - #269 Tymofii Havrylets
13 - #289 Jakub Wójcik
14 - #222 Gabriela Skrobacz
15 - #225 Jakub Rajski
16 - #250 Oleksandr Partyshev
Сравни время кругов с
1 - #232 Alan Czyż
2 - #204 Mateusz Bartosik
3 - #265 Vyacheslav Putyatin
4 - #233 Karol Czepiel
5 - #235 Adam Szydłowski
6 - #215 Filip Konieczny
7 - #295 Kamil Grabowski
8 - #205 Olaf Tyrakowski
9 - #288 Aleksander Klimaszewski
10 - #211 Michał Mierzejewski
11 - #255 Mateusz Wollmann
12 - #269 Tymofii Havrylets
14 - #222 Gabriela Skrobacz
15 - #225 Jakub Rajski
16 - #250 Oleksandr Partyshev
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Alan Czyż
2.296
16:35:40.882
1
55.410
67.4
57.706
16:36:36.292
+2.845
52.565
2
52.613
71.0
1:50.319
16:37:28.905
+1.120
51.493
3
52.268
71.4
2:42.587
16:38:21.173
+1.067
51.201
4
51.853
72.0
3:34.440
16:39:13.026
+0.800
51.053
5
51.750
72.1
4:26.190
16:40:04.776
+0.717
51.033
6
52.274
71.4
5:18.464
16:40:57.050
+1.093
51.181
7
52.286
71.4
6:10.750
16:41:49.336
+1.275
51.011
8
52.813
70.7
7:03.563
16:42:42.149
+1.724
51.089
9
52.473
71.1
7:56.036
16:43:34.622
+1.351
51.122
10
52.481
71.1
8:48.517
16:44:27.103
+1.404
51.077
11
51.897
71.9
9:40.414
16:45:19.000
+0.846
51.051
12
52.032
71.7
10:32.446
16:46:11.032
+1.128
50.904