https://wyniki.motoresults.pl/ru/2018/Motocross/Inne
Live!
Season 2018
2018
Motocykle
Motocross
Motocross
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Poznań Regional Championship
Szczecin Regional Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Łódź Regional Championship
IPONE Cross Country Series
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
Other
SuperEnduro
SuperEnduro
Polish Championship
Polish Cup
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Polish Cup
Time Attack
PitBike
PitBike
Polish Cup
Bydgoszcz Regional Championship
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
IAME Series Poland
Children and Youth Competition
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
OPONEO Polish Championship
Lithuanian Championship
Baltic Series Rallycross Cup
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
MX Junior - Квалификационная тренировка
2018 | Motocross
|
Other
Orlen Grand Prix - Motocross Ku Niepodległości
-
Lidzbark Warmiński
, 11 ноября 2018
Dariusz Szutowicz
Jarosław Piwnicki
Grzegorz Ostrowski
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #11 Michał Kuczyński
2 - #741 Daniel VOLOVICH
3 - #383 Piotr Szczepanek
4 - #537 Konrad Dąbrowski
5 - #505 Wiktor Małecki
6 - #77 Paskal Myhan
7 - #94 Jakub BARANOWSKI
8 - #89 Bartłomiej Warda
9 - #910 Jakub PLEWA
10 - #303 Artur Sikora
11 - #4 Szymon MAZIARSKI
12 - #615 Jan Santus
13 - #587 Kacper MAJOWICZ
14 - #858 Oskar Kalbarczyk
15 - #411 Tymoteusz WÓJCIK
16 - #187 Mateusz Urbański
Сравни время кругов с
1 - #11 Michał Kuczyński
2 - #741 Daniel VOLOVICH
3 - #383 Piotr Szczepanek
4 - #537 Konrad Dąbrowski
5 - #505 Wiktor Małecki
6 - #77 Paskal Myhan
7 - #94 Jakub BARANOWSKI
8 - #89 Bartłomiej Warda
9 - #910 Jakub PLEWA
10 - #303 Artur Sikora
12 - #615 Jan Santus
13 - #587 Kacper MAJOWICZ
14 - #858 Oskar Kalbarczyk
15 - #411 Tymoteusz WÓJCIK
16 - #187 Mateusz Urbański
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Michał Kuczyński
1
1:30.795
9:49:48.234
2
4:17.753
22.1
5:48.548
9:54:05.987
+2:30.838
1:46.915
3
2:06.486
45.0
7:55.034
9:56:12.473
+17.951
1:48.535
4
2:10.001
43.8
10:05.035
9:58:22.474
-1:11.357
3:21.358