https://wyniki.motoresults.pl/ru/2019/Karting/ROTAX
Live!
Season 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Warsaw Regional Championship
Poznań Regional Championship
Szczecin Regional Championship
Чампионат Любуского Округа
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Łódź Regional Championship
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
Other
SuperEnduro
SuperEnduro
Polish Championship
Polish Cup
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Polish Cup
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Polish Cup
Bydgoszcz Regional Championship
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Children and Youth Competition
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
OPONEO Polish Championship
Lithuanian Championship
Race
Race
Авто Слалом
VSR
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
125 Junior Max - 2nd qualifying heat
2019 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
III Runda
-
Słomczyn
, 22 - 23 июня 2019
Sebastian Pawełkiewicz
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #220 Gustaw WIŚNIEWSKI
2 - #269 Tymofii HAWRYLETS
3 - #282 Patryk DONICA
4 - #288 Igor DROŻYŃSKI
5 - #246 Borys ROGALA
6 - #255 Dawid MAŚLAKIEWICZ
7 - #287 Mykyta FURNYKA
8 - #222 Gabriela SKROBACZ
9 - #244 Kacper SIEMIĄTKOWSKI
10 - #278 Szymon SZOSTAK
11 - #205 Bartosz MARCINIAK
12 - #223 Jonathan MADDEN
13 - #210 Alexander MIKOS
14 - #263 David AULEJTNER
15 - #213 Adrian ŁABUDA
16 - #268 Pavlo KOMAREVTSEV
Сравни время кругов с
1 - #220 Gustaw WIŚNIEWSKI
2 - #269 Tymofii HAWRYLETS
3 - #282 Patryk DONICA
4 - #288 Igor DROŻYŃSKI
5 - #246 Borys ROGALA
6 - #255 Dawid MAŚLAKIEWICZ
7 - #287 Mykyta FURNYKA
9 - #244 Kacper SIEMIĄTKOWSKI
10 - #278 Szymon SZOSTAK
11 - #205 Bartosz MARCINIAK
12 - #223 Jonathan MADDEN
13 - #210 Alexander MIKOS
14 - #263 David AULEJTNER
15 - #213 Adrian ŁABUDA
16 - #268 Pavlo KOMAREVTSEV
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Gustaw WIŚNIEWSKI
1.223
14:54:31.251
1
56.718
76.7
57.941
14:55:27.969
+1.808
54.910
2
54.235
80.2
1:52.176
14:56:22.204
+0.871
53.364
3
53.136
81.8
2:45.312
14:57:15.340
-0.040
53.176
4
52.868
82.3
3:38.180
14:58:08.208
-0.068
52.936
5
52.669
82.6
4:30.849
14:59:00.877
-0.462
53.131
6
52.840
82.3
5:23.689
14:59:53.717
+0.479
52.361
7
52.733
82.5
6:16.422
15:00:46.450
-0.309
53.042
8
52.950
82.1
7:09.372
15:01:39.400
+0.170
52.780
9
53.114
81.9
8:02.486
15:02:32.514
+0.835
52.279
10
52.625
82.6
8:55.111
15:03:25.139
-0.071
52.696
11
57.440
75.7
9:52.551
15:04:22.579
+4.862
52.578