https://wyniki.motoresults.pl/ru/2020/Karting/Inne
Live!
Season 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Poznań Regional Championship
Bydgoszcz Regional Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Łódź Regional Championship
IPONE Cross Country Series
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
Other
SuperEnduro
SuperEnduro
Polish Championship
Polish Cup
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Polish Cup
European Scooter Challenge
Duszan Team
Other
PitBike
PitBike
Polish Championship
Polish Cup
Bydgoszcz Regional Championship
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Autocross
Autocross
Polish Cup
Rally
Rally
Super Rally
Orlen Super Race
Машины
Машины
Авто Слалом
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
Junior Max - Гонка 3
2020 | Karting
|
Other
Memoriał IM. HENRYKA ŚRÓDECKIEGO ROTAX MAX CHALLENGE POLAND BONUS CUP
-
Poznań
, 13 - 14 июня 2020
Lechosław Dudka
Andrzej Harasimowicz
Szymon Sudrawski
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #220 Gustaw WIŚNIEWSKI
2 - #282 Patryk DONICA
3 - #246 Borys ROGALA
4 - #266 Maksymilian ANGELARD
5 - #251 Filip NIEWIADOMSKI
6 - #265 David AULEJTNER
7 - #223 Kinga WÓJCIK
8 - #213 Adrian ŁABUDA
9 - #268 Victor OBARZANEK
10 - #245 Piotr BOROWCZYK
11 - #228 Kajetan GAWRON
12 - #264 Franciszek CZAPLA
13 - #211 Alexander MIKOS
14 - #299 Patryk GACKA
Сравни время кругов с
1 - #220 Gustaw WIŚNIEWSKI
2 - #282 Patryk DONICA
3 - #246 Borys ROGALA
4 - #266 Maksymilian ANGELARD
5 - #251 Filip NIEWIADOMSKI
6 - #265 David AULEJTNER
7 - #223 Kinga WÓJCIK
8 - #213 Adrian ŁABUDA
9 - #268 Victor OBARZANEK
11 - #228 Kajetan GAWRON
12 - #264 Franciszek CZAPLA
13 - #211 Alexander MIKOS
14 - #299 Patryk GACKA
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Gustaw WIŚNIEWSKI
3.571
11:22:20.467
1
55.484
97.9
59.055
11:23:15.951
+1.309
54.175
2
53.221
102.1
1:52.276
11:24:09.172
+0.663
52.558
3
53.592
101.4
2:45.868
11:25:02.764
+0.824
52.768
4
52.787
102.9
3:38.655
11:25:55.551
+0.175
52.612
5
53.913
100.8
4:32.568
11:26:49.464
+1.500
52.413
6
53.203
102.1
5:25.771
11:27:42.667
+0.575
52.628
7
53.368
101.8
6:19.139
11:28:36.035
+0.486
52.882
8
53.036
102.4
7:12.175
11:29:29.071
+0.125
52.911
9
53.106
102.3
8:05.281
11:30:22.177
+0.495
52.611
10
53.314
101.9
8:58.595
11:31:15.491
+0.755
52.559
11
53.085
102.3
9:51.680
11:32:08.576
+0.677
52.408