https://wyniki.motoresults.pl/ru/2020/Karting/ROK
Live!
Season 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Poznań Regional Championship
Bydgoszcz Regional Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Łódź Regional Championship
IPONE Cross Country Series
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
Other
SuperEnduro
SuperEnduro
Polish Championship
Polish Cup
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Polish Cup
European Scooter Challenge
Duszan Team
Other
PitBike
PitBike
Polish Championship
Polish Cup
Bydgoszcz Regional Championship
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Autocross
Autocross
Polish Cup
Rally
Rally
Super Rally
Orlen Super Race
Машины
Машины
Авто Слалом
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
Mini ROK - Гонка 4
2020 | Karting
|
ROK CUP POLAND
II Runda
-
Zielona Góra
, 8 - 9 августа 2020
Piotr Mika
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #604 Iwo BESZTERDA
2 - #654 Franciszek LASSOTA
3 - #679 Marcel KASPRZYCKI
4 - #644 Maksymilian RAFALIK
5 - #623 Marek PIÓRKOWSKI
6 - #697 Kacper TUROBOYSKI
7 - #699 Rafał PAPROTA
8 - #656 Oliwier KOBIELA
9 - #621 Dawid SZYMAŃSKI
10 - #672 Klara KOWALCZYK
11 - #641 Alan KLUZA
12 - #613 Vanessa POECKH
13 - #626 Xavier PODGÓRSKI
14 - #677 Mikołaj KANIA
15 - #655 Kacper BONDER
16 - #695 Miłosz SMUK
17 - #676 Aleksander HORODYŃSKI
Сравни время кругов с
1 - #604 Iwo BESZTERDA
2 - #654 Franciszek LASSOTA
3 - #679 Marcel KASPRZYCKI
4 - #644 Maksymilian RAFALIK
5 - #623 Marek PIÓRKOWSKI
6 - #697 Kacper TUROBOYSKI
7 - #699 Rafał PAPROTA
8 - #656 Oliwier KOBIELA
9 - #621 Dawid SZYMAŃSKI
10 - #672 Klara KOWALCZYK
12 - #613 Vanessa POECKH
13 - #626 Xavier PODGÓRSKI
14 - #677 Mikołaj KANIA
15 - #655 Kacper BONDER
16 - #695 Miłosz SMUK
17 - #676 Aleksander HORODYŃSKI
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Iwo BESZTERDA
3.210
13:00:19.551
1
52.753
71.1
55.963
13:01:12.304
+3.077
49.676
2
49.589
75.6
1:45.552
13:02:01.893
+0.827
48.762
3
49.213
76.2
2:34.765
13:02:51.106
+0.473
48.740
4
49.094
76.4
3:23.859
13:03:40.200
+0.440
48.654
5
48.990
76.6
4:12.849
13:04:29.190
+0.500
48.490
6
49.199
76.2
5:02.048
13:05:18.389
+0.814
48.385
7
49.056
76.5
5:51.104
13:06:07.445
+0.510
48.546
7
48.997
76.6
13:06:56.442
-0.065
49.062
7
6:49.283
9.2
13:13:45.725
+1:49.196
5:00.087
7
2:48.357
22.3
13:16:34.082
-1:55.996
4:44.353
8
50.632
74.1
7:05.170
13:17:24.714
+0.807
49.825
9
50.386
74.4
7:55.556
13:18:15.100
+1.636
48.750
10
49.958
75.1
8:45.514
13:19:05.058
+0.727
49.231