https://wyniki.motoresults.pl/ru/2020/Karting/WSDiM
Live!
Season 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Poznań Regional Championship
Bydgoszcz Regional Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Łódź Regional Championship
IPONE Cross Country Series
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
Other
SuperEnduro
SuperEnduro
Polish Championship
Polish Cup
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Polish Cup
European Scooter Challenge
Duszan Team
Other
PitBike
PitBike
Polish Championship
Polish Cup
Bydgoszcz Regional Championship
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Autocross
Autocross
Polish Cup
Rally
Rally
Super Rally
Orlen Super Race
Машины
Машины
Авто Слалом
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
Mini ROK - Гонка 1
2020 | Karting
|
Children and Youth Competition
II Runda
-
Bydgoszcz
, 23 - 25 июля 2020
Piotr Mika
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #604 Iwo BESZTERDA
2 - #697 Kacper TUROBOYSKI
3 - #679 Marcel KASPRZYCKI
4 - #699 Rafał PAPROTA
5 - #654 Franciszek LASSOTA
6 - #611 Antoni KOSIBA
7 - #656 Oliwier KOBIELA
8 - #666 Aleksander JELEŃ
9 - #676 Aleksander HORODYŃSKI
10 - #660 Mateusz PISZCZAKO
11 - #644 Maksymilian RAFALIK
12 - #677 Mikołaj KANIA
13 - #623 Marek PIÓRKOWSKI
14 - #631 Marcin FICE
15 - #613 Vanessa POECKH
16 - #601 Leon LENARTOWICZ
17 - #606 Marek ŁAGAN
18 - #626 Xavier PODGÓRSKI
19 - #646 Antoni MAKUCH
20 - #616 Ziemowit WERRA
21 - #655 Kacper BONDER
22 - #695 Miłosz SMUK
23 - #672 Klara KOWALCZYK
24 - #647 Serafin DERŻYŃSKI
25 - #670 David BABRAJ
Сравни время кругов с
1 - #604 Iwo BESZTERDA
2 - #697 Kacper TUROBOYSKI
3 - #679 Marcel KASPRZYCKI
4 - #699 Rafał PAPROTA
5 - #654 Franciszek LASSOTA
6 - #611 Antoni KOSIBA
7 - #656 Oliwier KOBIELA
9 - #676 Aleksander HORODYŃSKI
10 - #660 Mateusz PISZCZAKO
11 - #644 Maksymilian RAFALIK
12 - #677 Mikołaj KANIA
13 - #623 Marek PIÓRKOWSKI
14 - #631 Marcin FICE
15 - #613 Vanessa POECKH
16 - #601 Leon LENARTOWICZ
17 - #606 Marek ŁAGAN
18 - #626 Xavier PODGÓRSKI
19 - #646 Antoni MAKUCH
20 - #616 Ziemowit WERRA
21 - #655 Kacper BONDER
22 - #695 Miłosz SMUK
23 - #672 Klara KOWALCZYK
24 - #647 Serafin DERŻYŃSKI
25 - #670 David BABRAJ
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Iwo BESZTERDA
2.767
11:20:20.132
1
53.170
68.9
55.937
11:21:13.302
+2.177
50.993
2
50.934
71.9
1:46.871
11:22:04.236
+0.512
50.422
3
50.283
72.8
2:37.154
11:22:54.519
+0.186
50.097
4
49.932
73.3
3:27.086
11:23:44.451
+0.053
49.879
5
50.029
73.2
4:17.115
11:24:34.480
+0.073
49.956
6
49.898
73.4
5:07.013
11:25:24.378
+0.418
49.480
7
49.830
73.5
5:56.843
11:26:14.208
+0.213
49.617
8
49.633
73.8
6:46.476
11:27:03.841
+0.126
49.507
9
49.469
74.0
7:35.945
11:27:53.310
+0.000
49.469
10
49.779
73.5
8:25.724
11:28:43.089
+0.247
49.532
11
49.691
73.7
9:15.415
11:29:32.780
+0.386
49.305
12
49.898
73.4
10:05.313
11:30:22.678
+0.412
49.486
13
50.454
72.6
10:55.767
11:31:13.132
+1.074
49.380