https://wyniki.motoresults.pl/ru/2020/PitBike/PP
Live!
Season 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Poznań Regional Championship
Bydgoszcz Regional Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Łódź Regional Championship
IPONE Cross Country Series
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
Other
SuperEnduro
SuperEnduro
Polish Championship
Polish Cup
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Polish Cup
European Scooter Challenge
Duszan Team
Other
PitBike
PitBike
Polish Championship
Polish Cup
Bydgoszcz Regional Championship
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Autocross
Autocross
Polish Cup
Rally
Rally
Super Rally
Orlen Super Race
Машины
Машины
Авто Слалом
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
STOCK 90 - Квалификационная тренировка
2020 | PitBike
|
Polish Cup
II Runda
-
Koszalin
, 20 сентября 2020
Piotr Podemski
Maciej Flor
Miłosz Ostrowski
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #489 Bartosz DEREK
2 - #96 Jakub STANKIEWICZ
3 - #270 Hubert GRABOWSKI
4 - #767 Wiktor OLEKSIAK
5 - #236 Bartosz STAWICKI
6 - #610 Olgierd TOMASZEWSKI
7 - #450 Aleksander GRALEWICZ
8 - #20 Stanisław BRYŁA
9 - #343 Andrzej KUPCZYŃSKI
10 - #31 Szymon PAWLIKOWSKI
11 - #57 Paweł SITEK
12 - #93 Antoni KUPTEL
13 - #912 William FORSTNER
14 - #14 Szymon PLICHTA
Сравни время кругов с
2 - #96 Jakub STANKIEWICZ
3 - #270 Hubert GRABOWSKI
4 - #767 Wiktor OLEKSIAK
5 - #236 Bartosz STAWICKI
6 - #610 Olgierd TOMASZEWSKI
7 - #450 Aleksander GRALEWICZ
8 - #20 Stanisław BRYŁA
9 - #343 Andrzej KUPCZYŃSKI
10 - #31 Szymon PAWLIKOWSKI
11 - #57 Paweł SITEK
12 - #93 Antoni KUPTEL
13 - #912 William FORSTNER
14 - #14 Szymon PLICHTA
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
27.672
11:00:36.714
1
1:05.162
58.0
1:32.834
11:01:41.876
2
57.906
65.3
2:30.740
11:02:39.782
3
1:00.835
62.1
3:31.575
11:03:40.617
4
55.555
68.0
4:27.130
11:04:36.172
5
57.326
65.9
5:24.456
11:05:33.498
6
58.461
64.7
6:22.917
11:06:31.959
7
57.903
65.3
7:20.820
11:07:29.862
8
54.706
69.1
8:15.526
11:08:24.568
9
55.159
68.5
9:10.685
11:09:19.727
10
55.411
68.2
10:06.096
11:10:15.138
11
54.967
68.8
11:01.063
11:11:10.105
12
54.560
69.3
11:55.623
11:12:04.665
13
54.600
69.2
12:50.223
11:12:59.265
14
54.290
69.6
13:44.513
11:13:53.555
15
54.096
69.9
14:38.609
11:14:47.651
16
54.893
68.9
15:33.502
11:15:42.544