https://wyniki.motoresults.pl/ru/2021/Karting/Inne
Live!
Season 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Poznań Regional Championship
Bydgoszcz Regional Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Łódź Regional Championship
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
Other
Rally
Rally
Moto Rally
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Other
PitBike
PitBike
Polish Championship
Кубок Польши Супермото
Кубок Польши - Кросс Кантри
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Czech Championship
Autocross
Autocross
Polish Cup
Rally
Rally
Orlen Super Race
Other
Машины
Машины
POLARIS RZR Trophy
СПИД Геймс
Авто Слалом
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
MTB Ендуро
MTB Ендуро
Polish Championship
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
Junior Max - Гонка 2
2021 | Karting
|
Other
Memoriał IM. HENRYKA ŚRÓDECKIEGO ROTAX MAX CHALLENGE POLAND BONUS CUP
-
Poznań
, 20 - 21 марта 2021
Michał FIJAŁKOWSKI
Tomasz KĘDZIORA
Szymon Sudrawski
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #265 David AULEJTNER
2 - #209 Karol KAMIŃSKI
3 - #297 Kacper TUROBOYSKI
4 - #210 Antoni DEREBECKI
5 - #286 Yicheng QU
6 - #218 Mika YEGOROV
7 - #262 Colin WAŻNY
8 - #227 Oliwier KOBIELA
9 - #204 Iwo BESZTERDA
10 - #251 Filip NIEWIADOMSKI
11 - #232 Aleksander HORODYŃSKI
12 - #257 Yaroslav NELHA
13 - #252 Łukasz GRABOWSKI
14 - #246 Franciszek CZAPLA
15 - #253 Miłosz ŻUCHOWSKI
16 - #239 Aleksander KRZESZOWSKI
17 - #219 Tomasz IBSEN
Сравни время кругов с
1 - #265 David AULEJTNER
2 - #209 Karol KAMIŃSKI
3 - #297 Kacper TUROBOYSKI
4 - #210 Antoni DEREBECKI
5 - #286 Yicheng QU
6 - #218 Mika YEGOROV
7 - #262 Colin WAŻNY
8 - #227 Oliwier KOBIELA
9 - #204 Iwo BESZTERDA
11 - #232 Aleksander HORODYŃSKI
12 - #257 Yaroslav NELHA
13 - #252 Łukasz GRABOWSKI
14 - #246 Franciszek CZAPLA
15 - #253 Miłosz ŻUCHOWSKI
16 - #239 Aleksander KRZESZOWSKI
17 - #219 Tomasz IBSEN
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
David AULEJTNER
1.333
15:33:01.821
1
56.241
96.6
57.574
15:33:58.062
-0.231
56.472
2
53.398
101.7
1:50.972
15:34:51.460
-0.025
53.423
3
52.732
103.0
2:43.704
15:35:44.192
+0.027
52.705
4
52.651
103.2
3:36.355
15:36:36.843
+0.001
52.652
5
52.637
103.2
4:28.992
15:37:29.480
-0.002
52.639
6
52.669
103.1
5:21.661
15:38:22.149
+0.031
52.638
7
52.995
102.5
6:14.656
15:39:15.144
-0.028
53.023
8
53.383
101.8
7:08.039
15:40:08.527
+0.114
53.269
9
53.410
101.7
8:01.449
15:41:01.937
+0.354
53.056
10
54.150
100.3
8:55.599
15:41:56.087
+1.583
52.567
11
53.190
102.1
9:48.789
15:42:49.277
+0.531
52.659