https://wyniki.motoresults.pl/ru/2021/Karting/WSDiM
Live!
Season 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Poznań Regional Championship
Bydgoszcz Regional Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Łódź Regional Championship
Other
Enduro
Enduro
Polish Championship
Polish Cup
Other
Rally
Rally
Moto Rally
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Other
PitBike
PitBike
Polish Championship
Кубок Польши Супермото
Кубок Польши - Кросс Кантри
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Czech Championship
Autocross
Autocross
Polish Cup
Rally
Rally
Orlen Super Race
Other
Машины
Машины
POLARIS RZR Trophy
СПИД Геймс
Авто Слалом
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
MTB Ендуро
MTB Ендуро
Polish Championship
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
Mini Max - Гонка 2
2021 | Karting
|
Children and Youth Competition
II Runda
-
Słomczyn
, 26 - 27 июня 2021
Piotr Mika
Radoslaw Chrzanowski
Szymon Sudrawski
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #123 Adam SYDOR
2 - #160 Borys ŁYŻEŃ
3 - #187 Franciszek BELUSIAK
4 - #111 Alan KLUZA
5 - #102 Oliwier CHŁOPEK
6 - #156 Antoni KSIĄŻEK
7 - #193 Wiktor DUDEK
8 - #185 Franciszek SULIMA
9 - #103 Jan MEISSNER
10 - #169 Franciszek CEGIELSKI
11 - #155 Wiktoria KULESZA
12 - #167 Maksymilian LUPA
13 - #177 Oskar CHMIEL
14 - #101 Wojciech WODA
15 - #115 Michał SZPOTAŃSKI
Сравни время кругов с
1 - #123 Adam SYDOR
2 - #160 Borys ŁYŻEŃ
3 - #187 Franciszek BELUSIAK
4 - #111 Alan KLUZA
5 - #102 Oliwier CHŁOPEK
6 - #156 Antoni KSIĄŻEK
7 - #193 Wiktor DUDEK
8 - #185 Franciszek SULIMA
9 - #103 Jan MEISSNER
10 - #169 Franciszek CEGIELSKI
11 - #155 Wiktoria KULESZA
13 - #177 Oskar CHMIEL
14 - #101 Wojciech WODA
15 - #115 Michał SZPOTAŃSKI
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Adam SYDOR
1.928
15:28:53.293
1
59.251
73.4
1:01.179
15:29:52.544
+1.963
57.288
2
58.879
73.9
2:00.058
15:30:51.423
+2.399
56.480
3
58.632
74.2
2:58.690
15:31:50.055
+2.231
56.401
4
56.758
76.6
3:55.448
15:32:46.813
+0.180
56.578
5
58.032
74.9
4:53.480
15:33:44.845
+1.632
56.400
6
56.814
76.5
5:50.294
15:34:41.659
+0.603
56.211
7
56.025
77.6
6:46.319
15:35:37.684
-0.140
56.165
8
56.135
77.5
7:42.454
15:36:33.819
+0.091
56.044
9
56.192
77.4
8:38.646
15:37:30.011
-0.004
56.196
10
56.430
77.1
9:35.076
15:38:26.441
+0.294
56.136
11
56.076
77.6
10:31.152
15:39:22.517
-1.103
57.179