https://wyniki.motoresults.pl/ru/2022/Karting/ROK
Live!
Season 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Poznań Regional Championship
Bydgoszcz Regional Championship
DMV Ladies CUP
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Кубок Силезии и Опольской области
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Other
Rally
Rally
Moto Rally
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Moto Silesia CUP
European Scooter Challenge
Other
PitBike
PitBike
Polish Championship SM
Polish Championship OffRoad
Кубок Польши Супермото
Кубок Польши - Кросс Кантри
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Czech Championship
Autocross
Autocross
Polish Cup
Rally
Rally
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Other
Машины
Машины
СПИД Геймс
Time Attack Trophy
Rowery
MTB Ендуро
MTB Ендуро
MTB Cup
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
Baby ROK - Гонка 2
2022 | Karting
|
ROK CUP POLAND
III Runda
-
Bydgoszcz
, 20 - 21 мая 2022
Piotr Mika
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #10 Błażej KOSTRZEWA
2 - #80 Makar PALSHYN
3 - #65 Adam MAJEK
4 - #12 Leonard KWIATKOWSKI
5 - #8 Borys PIOTROWSKI
6 - #75 Illya HAZA
7 - #25 Maciej FLISIŃSKI
8 - #24 Mikołaj WIĘCKOWSKI
9 - #95 Dominik WÓJCIK
10 - #33 Maksymilian CIEŚLAR
11 - #22 Lena SZYFTER
12 - #56 Adam CHODACKI
13 - #86 Jan GARDZIELIK
14 - #16 Kacper KLUK
15 - #42 Adam BRYŁA
16 - #4 Stanisław GRABOWSKI
17 - #15 Natan LUKAS
18 - #21 Aleksander PELIKAŃSKI
19 - #17 Szymon STUBIŃSKI
DNF - #90 Tadeusz FUSIARA
DQ - #55 Kyrylo SYMENIUK
Сравни время кругов с
1 - #10 Błażej KOSTRZEWA
2 - #80 Makar PALSHYN
3 - #65 Adam MAJEK
4 - #12 Leonard KWIATKOWSKI
6 - #75 Illya HAZA
7 - #25 Maciej FLISIŃSKI
8 - #24 Mikołaj WIĘCKOWSKI
9 - #95 Dominik WÓJCIK
10 - #33 Maksymilian CIEŚLAR
11 - #22 Lena SZYFTER
12 - #56 Adam CHODACKI
13 - #86 Jan GARDZIELIK
14 - #16 Kacper KLUK
15 - #42 Adam BRYŁA
16 - #4 Stanisław GRABOWSKI
17 - #15 Natan LUKAS
18 - #21 Aleksander PELIKAŃSKI
19 - #17 Szymon STUBIŃSKI
DNF - #90 Tadeusz FUSIARA
DQ - #55 Kyrylo SYMENIUK
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Błażej KOSTRZEWA
2.862
10:56:15.735
1
54.739
66.9
57.601
10:57:10.474
+2.093
52.646
2
52.290
70.0
1:49.891
10:58:02.764
+0.376
51.914
3
52.582
69.6
2:42.473
10:58:55.346
+0.719
51.863
4
52.059
70.3
3:34.532
10:59:47.405
+0.370
51.689
5
51.956
70.5
4:26.488
11:00:39.361
+0.337
51.619
6
52.361
69.9
5:18.849
11:01:31.722
+0.640
51.721
7
52.237
70.1
6:11.086
11:02:23.959
+0.693
51.544