https://wyniki.motoresults.pl/ru/2022/Motocross/MP
Live!
Season 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Poznań Regional Championship
Bydgoszcz Regional Championship
DMV Ladies CUP
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Кубок Силезии и Опольской области
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Other
Rally
Rally
Moto Rally
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Moto Silesia CUP
European Scooter Challenge
Other
PitBike
PitBike
Polish Championship SM
Polish Championship OffRoad
Кубок Польши Супермото
Кубок Польши - Кросс Кантри
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Czech Championship
Autocross
Autocross
Polish Cup
Rally
Rally
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Other
Машины
Машины
СПИД Геймс
Time Attack Trophy
Rowery
MTB Ендуро
MTB Ендуро
MTB Cup
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
MX Open - Гонка 2
2022 | Motocross
|
Polish Championship
V Runda
-
Stryków
, 2 - 3 июля 2022
Kamil Kennemann
Dariusz Siuda
Grzegorz Ostrowski
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #831 Tomasz WYSOCKI
2 - #176 Karol KRUSZYŃSKI
3 - #641 Semen NERUSH
4 - #281 Damian AZMIN
5 - #22 Wiktor SOBIECH
6 - #11 Krzysztof KUDŁATY
7 - #46 Alex BANASZAK
8 - #209 Kacper BŁASZAK
9 - #114 Leszek JASIŃSKI
10 - #200 Janusz ŚMIGIEL
11 - #897 Mariusz KUBAT
12 - #226 Krzysztof PASTUSZKA
13 - #24 Kamil ŚMIGIEL
14 - #141 Mateusz STUBE
Сравни время кругов с
1 - #831 Tomasz WYSOCKI
2 - #176 Karol KRUSZYŃSKI
3 - #641 Semen NERUSH
4 - #281 Damian AZMIN
5 - #22 Wiktor SOBIECH
6 - #11 Krzysztof KUDŁATY
7 - #46 Alex BANASZAK
9 - #114 Leszek JASIŃSKI
10 - #200 Janusz ŚMIGIEL
11 - #897 Mariusz KUBAT
12 - #226 Krzysztof PASTUSZKA
13 - #24 Kamil ŚMIGIEL
14 - #141 Mateusz STUBE
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Tomasz WYSOCKI
15:49:55.428
15:52:11.846
1
1:10.542
15:56:23.179
2
1:47.358
57.7
2:57.900
15:58:10.537
+12.593
1:34.765
3
1:44.664
59.2
4:42.564
15:59:55.201
+8.876
1:35.788
4
1:44.532
59.2
6:27.096
16:01:39.733
+8.877
1:35.655
5
1:46.039
58.4
8:13.135
16:03:25.772
+10.162
1:35.877
6
1:46.696
58.0
9:59.831
16:05:12.468
+10.727
1:35.969
7
1:45.632
58.6
11:45.463
16:06:58.100
+8.522
1:37.110
8
1:45.862
58.5
13:31.325
16:08:43.962
+9.678
1:36.184
9
1:46.577
58.1
15:17.902
16:10:30.539
+9.041
1:37.536
10
1:47.793
57.4
17:05.695
16:12:18.332
+10.392
1:37.401
11
2:00.504
51.4
19:06.199
16:14:18.836
+20.613
1:39.891
12
1:52.733
54.9
20:58.932
16:16:11.569
+13.739
1:38.994
13
1:51.952
55.3
22:50.884
16:18:03.521
+12.197
1:39.755
14
1:49.713
56.4
24:40.597
16:19:53.234
+9.867
1:39.846
15
1:49.280
56.7
26:29.877
16:21:42.514
+10.209
1:39.071
16
1:50.588
56.0
28:20.465
16:23:33.102
+11.498
1:39.090
17
1:52.448
55.1
30:12.913
16:25:25.550
+11.946
1:40.502