https://wyniki.motoresults.pl/ru/2023/Wy%C5%9Bcigi/DT
Live!
Season 2023
2023
Motocykle
Motocross
Motocross
World Championship
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Warsaw Regional Championship
Poznań Regional Championship
Szczecin Regional Championship
Чампионат Любуского Округа
Bydgoszcz Regional Championship
German Championship
Land's Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
Кубок Силезии и Опольской области
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Other
Rally
Rally
Moto Rally
SuperEnduro
SuperEnduro
Other
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Moto Silesia Championship
Time Attack
European Scooter Challenge
Other
PitBike
PitBike
Polish Championship SM
Polish Championship OffRoad
Кубок Польши Супермото
Кубок Польши - Кросс Кантри
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Czech Championship
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Polish Cup
Rally
Rally
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Other
Машины
Машины
СПИД Геймс
International Student Competition
Авто Слалом
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Other
Rowery
MTB Ендуро
MTB Ендуро
MTB Cup
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
SST 300 - Квалификационная тренировка
2023 | Wyścigi
|
Moto Silesia Championship
Runda 3 - Dzień 1
-
Radom
, 24 июня 2023
Łukasz Łysiak
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #7 Patryk STANKIEWICZ
2 - #6 Bartosz KRYGIER
3 - #23. Kacper RANISZEWSKI
4 - #45. Dawid DZIEDZIC
5 - #33 Łukasz ADAMCZYK
6 - #76 Gabriel CIESIELSKI
7 - #18 Łukasz KOCOT
8 - #32 Kamil KUZIA
9 - #94 Tomasz ROWIŃSKI
10 - #98 Łukasz KOWALSKI
11 - #53 Martin SAFLIK
12 - #39.. Ewa MADEJ
13 - #95 Tymoteusz KOWALSKI
14 - #270.. Przemysław GRABOWSKI
15 - #91 Jakub GALOS
16 - #19 Urszula WACHOWSKA
17 - #11 Antonina ROGALSKA
18 - #36 Albert WOŹNIAK
19 - #9 Stanisław DUDA
20 - #40. Maksymilian REGUŁA
21 - #69 Dorota PRZYBYŁA
22 - #8 Urszula KUSZKA
23 - #22 Julia KAMIŃSKA
24 - #12 Oliwier KOWALSKI
25 - #89 Paulina DYNA
Сравни время кругов с
1 - #7 Patryk STANKIEWICZ
2 - #6 Bartosz KRYGIER
3 - #23. Kacper RANISZEWSKI
4 - #45. Dawid DZIEDZIC
5 - #33 Łukasz ADAMCZYK
6 - #76 Gabriel CIESIELSKI
7 - #18 Łukasz KOCOT
8 - #32 Kamil KUZIA
9 - #94 Tomasz ROWIŃSKI
10 - #98 Łukasz KOWALSKI
11 - #53 Martin SAFLIK
12 - #39.. Ewa MADEJ
13 - #95 Tymoteusz KOWALSKI
14 - #270.. Przemysław GRABOWSKI
15 - #91 Jakub GALOS
16 - #19 Urszula WACHOWSKA
17 - #11 Antonina ROGALSKA
18 - #36 Albert WOŹNIAK
19 - #9 Stanisław DUDA
20 - #40. Maksymilian REGUŁA
22 - #8 Urszula KUSZKA
23 - #22 Julia KAMIŃSKA
24 - #12 Oliwier KOWALSKI
25 - #89 Paulina DYNA
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Patryk STANKIEWICZ
54.338
10:51:12.552
1
54.766
55.9
1:49.104
10:52:07.318
+10.166
44.600
2
40.872
74.9
2:29.976
10:52:48.190
+4.538
36.334
3
40.253
76.0
3:10.229
10:53:28.443
+4.624
35.629
4
41.613
73.5
3:51.842
10:54:10.056
+6.356
35.257
5
49.871
61.4
4:41.713
10:54:59.927
+6.698
43.173
6
55.077
55.6
5:36.790
10:55:55.004
-50.290
1:45.367
7
39.087
78.3
6:15.877
10:56:34.091
+4.102
34.985
8
39.513
77.4
6:55.390
10:57:13.604
+2.338
37.175
9
39.578
77.3
7:34.968
10:57:53.182
+4.577
35.001
10
39.539
77.4
8:14.507
10:58:32.721
-2.473
42.012
11
41.021
74.6
8:55.528
10:59:13.742
12
39.787
76.9
9:35.315
10:59:53.529
13
1:30.168
33.9
11:05.483
11:01:23.697
14
48.528
63.1
11:54.011
11:02:12.225
15
39.874
76.7
12:33.885
11:02:52.099
16
39.890
76.7
13:13.775
11:03:31.989
17
39.865
76.8
13:53.640
11:04:11.854
18
49.649
61.6
14:43.289
11:05:01.503
19
1:59.174
25.7
16:42.463
11:07:00.677
20
40.326
75.9
17:22.789
11:07:41.003
21
39.761
77.0
18:02.550
11:08:20.764
22
39.979
76.5
18:42.529
11:09:00.743