https://wyniki.motoresults.pl/ru/2024/Cross-Country/PP
Live!
Season 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
World Championship
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Warsaw Regional Championship
Poznań Regional Championship
Szczecin Regional Championship
Чампионат Любуского Округа
Bydgoszcz Regional Championship
Yamaha bLU cRU Cup
German Championship
Land's Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
LIQUI MOLY CUP
Other
Rally
Rally
Moto Rally
SuperEnduro
SuperEnduro
Other
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Moto Silesia Championship
Time Attack
European Scooter Challenge
Other
PitBike
PitBike
Polish Championship SM
Polish Championship OffRoad
Кубок Польши Супермото
Кубок Польши - Кросс Кантри
Open Polish Cup SM
GP Wielkopolski
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Czech Championship
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Polish Championship
Rally
Rally
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Other
Машины
Машины
СПИД Геймс
International Student Competition
Авто Слалом
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Other
Rowery
MTB Ендуро
MTB Ендуро
MTB Cup
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
Junior - Гонка 1
2024 | Cross Country
|
Polish Cup
III i IV Runda
-
Kwidzyn
, 13 - 14 апреля 2024
Patryk Mikołajczyk
Tadeusz Ulenberg
Miłosz Ostrowski
Official results
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #919 Mateusz STOLARSKI
2 - #33 Paweł PALUCHIEWICZ
3 - #156 Maciej MICHALAK
4 - #185 Jakub MACHNIK
5 - #629 Marcin SZAFIRSKI
6 - #229 Damian IGNATOWICZ
7 - #518 Maks KŁOSOWSKI
8 - #46 Filip KALINOWSKI
9 - #42 Szczepan GRZYWACZ
10 - #64 Hubert OLSZEWSKI
Сравни время кругов с
1 - #919 Mateusz STOLARSKI
2 - #33 Paweł PALUCHIEWICZ
3 - #156 Maciej MICHALAK
4 - #185 Jakub MACHNIK
5 - #629 Marcin SZAFIRSKI
6 - #229 Damian IGNATOWICZ
8 - #46 Filip KALINOWSKI
9 - #42 Szczepan GRZYWACZ
10 - #64 Hubert OLSZEWSKI
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Mateusz STOLARSKI
1
15:50.300
13:04:25.385
2
14:20.987
37.6
30:11.287
13:18:46.372
+1:42.283
12:38.704
3
15:22.171
35.1
45:33.458
13:34:08.543
+2:44.959
12:37.212
4
15:42.225
34.4
1:01:15.683
13:49:50.768
+3:02.777
12:39.448
5
14:55.870
36.2
1:16:11.553
14:04:46.638
+2:06.351
12:49.519
6
14:57.947
36.1
1:31:09.500
14:19:44.585
+2:17.652
12:40.295