https://wyniki.motoresults.pl/ru/2024/Karting/ROK
Live!
Season 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
World Championship
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Warsaw Regional Championship
Poznań Regional Championship
Szczecin Regional Championship
Чампионат Любуского Округа
Bydgoszcz Regional Championship
German Championship
Land's Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
LIQUI MOLY CUP
Other
Rally
Rally
Moto Rally
SuperEnduro
SuperEnduro
Other
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Moto Silesia Championship
Time Attack
European Scooter Challenge
Other
PitBike
PitBike
Polish Championship SM
Polish Championship OffRoad
Кубок Польши Супермото
Кубок Польши - Кросс Кантри
Open Polish Cup SM
GP Wielkopolski
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Czech Championship
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Polish Championship
Rally
Rally
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Other
Машины
Машины
СПИД Геймс
International Student Competition
Авто Слалом
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Other
Rowery
MTB Ендуро
MTB Ендуро
MTB Cup
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
Baby ROK - Свободная тренировка II
2024 | Karting
|
ROK CUP POLAND
I Runda
-
Toruń
, 6 - 7 апреля 2024
Michał Fijałkowski
Marcin Kuźmiński
Szymon Sudrawski
Results
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #15 Natan LUKAS
2 - #33 Maksymilian CIEŚLAR
3 - #22 Lena SZYFTER
4 - #44 Antoni CZERNIAK
5 - #17 Maximilian SAFARZYŃSKI
6 - #27 Filip STEC
7 - #19 Igor KNAST
8 - #5 Wojciech WASIAK
9 - #69 Henryk DOMŻAŁA
10 - #55 Ryszard KOCIK
11 - #8 Grygorii MAZURKO
12 - #57 Leo SAWICKI
13 - #14 Franciszek CIESIÓŁKA
14 - #12 Leo GIERULA
15 - #53 Piotr BŁOTNY
Сравни время кругов с
1 - #15 Natan LUKAS
2 - #33 Maksymilian CIEŚLAR
3 - #22 Lena SZYFTER
5 - #17 Maximilian SAFARZYŃSKI
6 - #27 Filip STEC
7 - #19 Igor KNAST
8 - #5 Wojciech WASIAK
9 - #69 Henryk DOMŻAŁA
10 - #55 Ryszard KOCIK
11 - #8 Grygorii MAZURKO
12 - #57 Leo SAWICKI
13 - #14 Franciszek CIESIÓŁKA
14 - #12 Leo GIERULA
15 - #53 Piotr BŁOTNY
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Natan LUKAS
10.068
10:36:27.088
1
58.054
64.3
1:08.122
10:37:25.142
+1.010
57.044
2
57.524
64.9
2:05.646
10:38:22.666
+0.778
56.746
3
56.950
65.6
3:02.596
10:39:19.616
+0.083
56.867
4
56.994
65.5
3:59.590
10:40:16.610
+0.313
56.681
5
57.011
65.5
4:56.601
10:41:13.621
+0.569
56.442
6
57.055
65.4
5:53.656
10:42:10.676
+0.205
56.850
7
57.262
65.2
6:50.918
10:43:07.938
+0.653
56.609
8
57.244
65.2
7:48.162
10:44:05.182
+0.631
56.613
9
56.768
65.8
8:44.930
10:45:01.950
-1.308
58.076
10
58.147
64.2
9:43.077
10:46:00.097
+0.739
57.408
11
56.902
65.6
10:39.979
10:46:56.999
+0.238
56.664
12
56.945
65.6
11:36.924
10:47:53.944
+0.452
56.493
13
57.096
65.4
12:34.020
10:48:51.040
+0.640
56.456