https://wyniki.motoresults.pl/ru/2024/Karting/ROTAX
Live!
Season 2024
2024
Motocykle
Motocross
Motocross
World Championship
European Championship
Polish Championship
Polish Cup
Western Poland Championship
Northern Poland Championship
Southern Poland Championship
Central Poland Championship
Warmian-Masurian Regional Championship
Warsaw Regional Championship
Poznań Regional Championship
Szczecin Regional Championship
Чампионат Любуского Округа
Bydgoszcz Regional Championship
Yamaha bLU cRU Cup
German Championship
Land's Championship
Other
Cross Country
Cross Country
Polish Championship
Polish Cup
LIQUI MOLY CUP
Other
Rally
Rally
Moto Rally
SuperEnduro
SuperEnduro
Other
Supermoto
Supermoto
Polish Championship
Polish Cup
Race
Race
Moto Silesia Championship
Time Attack
European Scooter Challenge
Other
PitBike
PitBike
Polish Championship SM
Polish Championship OffRoad
Кубок Польши Супермото
Кубок Польши - Кросс Кантри
Open Polish Cup SM
GP Wielkopolski
Other
Karting
Karting
Karting
Polish Karting Championship
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Children and Youth Competition
Other
Samochody
Rallycross
Rallycross
FIA CEZ
Polish Championship
Czech Championship
Rallycross Cup
Autocross
Autocross
Polish Championship
Rally
Rally
ULTRA4 Europe
Super Rally
Orlen Super Race
Other
Машины
Машины
СПИД Геймс
International Student Competition
Авто Слалом
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Other
Rowery
MTB Ендуро
MTB Ендуро
MTB Cup
Archive (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Contact
Micro Max - Гонка 3
2024 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
III Runda
-
Słomczyn
, 25 - 26 мая 2024
Bartosz Czarkowski
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Results
Decisions
Lap times
All laptimes
Lap chart - race sequence
Lap chart - competitors' position
Choose competitor
1 - #71 Szymon STUBIŃSKI
2 - #1 Maksymilian RACZKOWSKI
3 - #35 Filip BABIARZ
4 - #12 Leonard KWIATKOWSKI
5 - #44 Ignacy JAROSZEWICZ
6 - #31 Teodor ŚRÓDKA-MIKICIUK
7 - #14 Leopold LESIEWSKI
8 - #94 Jan WOŹNIAK
9 - #33 Kacper SZCZYTOWSKI
10 - #17 Maximilian SAFARZYŃSKI
11 - #16 Artur ERNST
12 - #37 Mykyta ZAHARCHENKO
13 - #2 Radosław CZERNICKI
14 - #69 Henryk DOMŻAŁA
15 - #99 Kajetan LASKOWSKI
16 - #75 Tadeusz BANDURSKI
17 - #7 Patryk KOWALCZYK
18 - #26 Tymoteusz PIĘTA
Сравни время кругов с
1 - #71 Szymon STUBIŃSKI
2 - #1 Maksymilian RACZKOWSKI
3 - #35 Filip BABIARZ
4 - #12 Leonard KWIATKOWSKI
5 - #44 Ignacy JAROSZEWICZ
6 - #31 Teodor ŚRÓDKA-MIKICIUK
7 - #14 Leopold LESIEWSKI
8 - #94 Jan WOŹNIAK
9 - #33 Kacper SZCZYTOWSKI
11 - #16 Artur ERNST
12 - #37 Mykyta ZAHARCHENKO
13 - #2 Radosław CZERNICKI
14 - #69 Henryk DOMŻAŁA
15 - #99 Kajetan LASKOWSKI
16 - #75 Tadeusz BANDURSKI
17 - #7 Patryk KOWALCZYK
18 - #26 Tymoteusz PIĘTA
Круг
Время
Скорость [км/ч]
Время гонки
Час
Другие
Szymon STUBIŃSKI
10:52:55.318
2.506
10:54:28.514
1
1:02.000
70.1
1:04.506
10:55:30.514
+3.020
58.980
2
59.253
73.4
2:03.759
10:56:29.767
+1.420
57.833
3
58.375
74.5
3:02.134
10:57:28.142
+0.715
57.660
4
58.126
74.8
4:00.260
10:58:26.268
+0.578
57.548
5
57.871
75.1
4:58.131
10:59:24.139
+0.184
57.687
6
58.254
74.7
5:56.385
11:00:22.393
+0.697
57.557
7
58.154
74.8
6:54.539
11:01:20.547
+0.787
57.367
8
57.911
75.1
7:52.450
11:02:18.458
+0.405
57.506