125 cc Junior - Klasyfikacja indywidualna zawodów

2004 | Motocross | Mistrzostwa Europy

Mistrzostwa Europy 125 Junior - Wschowa, 6 czerwca 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorPunkty 1Punkty 2Punkty 3Suma
14Arunas Gelazninkas GelazninkasYamaha25202570
27Ivo Steinbergs SteinbergsYamaha20252267
372Stefan Michael MichaelKTM18161650
467Johan Carlsson CarlssonYamaha2202042
543Filip Neugebauer NeugebauerKawasaki0221840
654Nikolai Hansen HansenKTM15101237
725Gennady Sevostianov SevostianovYamaha12141137
810Angelo Pellegrini PellegriniSuzuki6111532
957Kasper Munk MunkKTM1431431
1061Taavi Nassar NassarKawasaki1318031
1185Jonathan Dahlgren DahlgrenKTM1601329
1279Martin Kohut KohutKTM1115026
133Miha Spindler SpindlerYamaha513018
1411Tomas Dokoupil DokoupilYamaha08816
152Filips Kempelis KempelisHonda06915
1663Jonas Algotsson AlgotssonKawasaki70714
1714Frantisek Trunda TrundaKTM09312
1865Max Nyberg NybergKawasaki012012
1984Kenny Soderberg SoderbergYamaha84012
208Janos Borka BorkaKawasaki101011
2180Stefan Zelko ZelkoYamaha001010
2262Robert Lind LindYamaha3519
2315Antonio Samec SamecYamaha9009
2446Martin Kuklik KuklikKTM1708
2581Marco Maddii MaddiiHonda0066
2689Georg Allikas AllikasYamaha0055
2783Nicola Devodier DevodierSuzuki0044
2864Emil Rydell RydellSuzuki4004
2941Mykola Parshchynskyy ParshchynskyyKawasaki0022
3087Emil Larsen LarsenSuzuki0202
3149Alexander Viktorov ViktorovYamaha2002
3275Jesper Christensen ChristensenKTM0000
3316Juri Triisa TriisaYamaha0000
3473Jaroslav Spacil SpacilKTM0000
3556Morten Nielsen NielsenKTM0000
3682Tomas Racak RacakKTM0000
3735Maciej Strugiński StrugińskiKawasaki000
3851Kristjan Paternu PaternuYamaha0000
3986Miroslav Molcan MolcanYamaha00
4059Kaspras Kraulis KraulisKawasaki0000
4120Michael Dorer DorerKTM000
421Rok Cajzek CajzekKawasaki00