125 cc - Klasyfikacja indywidualna zawodów

2004 | Motocross | Mistrzostwa Polski

Indywidualne Mistrzostwa Polski IV Runda - Głogów, 29 maja 2004
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorW1 W2 Suma

1

2

Łukasz Wysocki

KM Wisla Chełmno

KTM

25 #1

25 #1

50

2

21

Marcin Wójcik

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

22 #2

22 #2

44

3

28

Mateusz Wojciechowski

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Yamaha

20 #3

20 #3

40

4

3

Jacek Olszewski

LKS Jastrząb Lipno

KTM

18 #4

18 #4

36

5

6

Karol Knap

KM Wisla Chełmno

Yamaha

16 #5

16 #5

32

6

10

Karol Kędzierski

A. Warszawa

Yamaha

14 #7

14 #7

28

7

110

Peter Svanda

Czechy

Yamaha

12 #9

15 #6

27

8

9

Paweł Szturomski

A. Głogów

Yamaha

15 #6

12 #9

27

9

164

Tomas Moucka

Czechy

Suzuki

10 #11

13 #8

23

10

7

Tomasz Kaźmierczak

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

Yamaha

13 #8

9 #12

22

11

8

Paweł Wizgier

Dynamik Warszawa

Yamaha

8 #13

11 #10

19

12

144

Andre Braudin

Niemcy

KTM

4 #17

10 #11

14

13

52

Dariusz Przybysz

A. Głogów

Yamaha

11 #10

0 #24

11

14

5

Fabian Szymański

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

9 #12

0 #25

9

15

171

Mirosław Kowalski

WKM Więcbork

Yamaha

3 #18

6 #15

9

16

113

Peter Michalec

Czechy

Kawasaki

0 #24

8 #13

8

17

133

Elias Milan

Czechy

Yamaha

1 #20

7 #14

8

18

42

Albert Pelec

KM Wisla Chełmno

Honda

7 #14

-

7

19

37

Mateusz Ognisty

UKS Wiraż Cieszyn

Kawasaki

6 #15

-

6

20

200

Frantisek Blaha

Czechy

Honda

2 #19

4 #17

6

21

109

Ondrej Ruzicka

Czechy

Yamaha

0 #32

5 #16

5

22

24

Oskar Wojciechowicz

Motoklub Olsztyn

KTM

5 #16

-

5

23

115

Tomas Michalec

Czechy

Yamaha

0 #23

3 #18

3

24

11

Jakub Majchrzak

A. Głogów

Yamaha

0 #21

2 #19

2

25

25

Piotr Piotrowski

WKM Wschowa

Kawasaki

0 #33

1 #20

1

26

91

Karol Różański

MK Unia Poznań

KTM

0 #27

0 #21

0

27

20

Łukasz Urbańczyk

A. Głogów

Kawasaki

0 #30

0 #22

0

28

44

Paweł Nowicki

KM Wisla Chełmno

Yamaha

0 #22

-

0

29

61

Radosław Michałowski

MK Oborniki Wlk.

Honda

0 #31

0 #23

0

30

118

Łukasz Kucharczyk

MK Lubań

Suzuki

0 #25

-

0

31

120

Łukas Blaha

Czechy

Honda

0 #26

0 #26

0

32

54

Dariusz Kłopot

A. Głogów

Honda

-

0 #27

0

33

87

Maciej Strugiński

MKS Zjednoczeni Stryków

KTM

0 #28

-

0

34

112

Bohdan Ruzicka

Czechy

Yamaha

0 #29

-

0

35

14

Mirosław Szychulski

EKOL TEAM GAMK Gdańsk

KTM

0 #34

-

0

36

40

Łukasz Jaromin

WKM Wschowa

Kawasaki

0 #35

-

0

37

117

Roman Majer

Czechy

Suzuki

0 #36

-

0