Amator - Wyścig pierwszy

2005 | Motocross | Pozostałe

Puchar Niepodległości - Sochaczew, 11 listopada 2005
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaIlość okrążeńCzas ukończeniaPunkty

1

73

Hubert Dzianok

Cross Lublin

KTM

11

19:33.039

25

2

76

Michał Korpas

11

19:38.091

22

3

22

Maciej Strzeżek

11

19:41.695

20

4

4

Karol Okupiak

11

19:54.143

18

5

2

Marcin Furmańczyk

11

19:57.200

16

6

57

Paweł Karliński

11

20:03.857

15

7

14

Marek Jakubiak

11

20:33.690

14

8

2

Mariusz-Orion Jędrysek

11

20:36.463

13

9

3

Mateusz Kwiecień

11

21:01.779

12

10

100

Adam Badziak

11

21:06.130

11

11

22

Ernest Stunzans

11

21:11.461

10

12

59

Marek Badziak

10

19:39.007

9

13

97

Piotr D±browski

10

19:40.582

8

14

93

Mariusz Kubat

10

19:43.038

7

15

450

Sławomir Szymczak

10

20:01.498

6

16

119

Karol Kruczyk

Off Road Białystok

KTM

10

20:02.150

5

17

41

Tomasz Gabara

10

20:04.121

4

18

51

Wojciech Grodzki

TNT Łomianki

Kawasaki

10

20:04.527

3

19

74

Paweł M±kosa

10

20:06.854

2

20

35

Przemysław Lipertowski

10

20:20.103

1

21

541

Krzysztof Białek

10

20:21.033

22

13

Łukasz Hepner

10

20:21.744

23

8

Michał Madzelan

10

20:22.792

24

7

Jacek Wroński

10

20:29.562

25

17

Wojciech Maj

10

20:32.832

26

29

Tomasz Kucharczyk

10

20:35.104

27

68

Krzysztof Chudy

10

20:35.788

28

15

Maciej WoĽniak

10

20:42.266

29

105

Karol Baranowski

10

20:45.734

30

1

Mikołaj Pańka

10

20:47.294

31

56

Marcin Dudziński

10

20:50.505

32

80

Marcin La¶kiewicz

10

20:55.987

33

264

Jacek Piekutowski

AMK Drwęca Ostróda

Yamaha

10

21:04.820

34

330

Oskar Pyszczek

10

22:03.738

35

36

Marcin Kołodziejczyk

9

19:34.015

36

33

Adam Pękacki

9

19:55.496

37

982

Grzegorz D±browski

9

20:17.234

38

53

Damian Widerowski

8

20:04.637

39

103

Artur Altman

8

21:10.475

NU

7

Marcin Koziński

8

17:58.967

NU

66

Artur Siwiński

4

9:13.094

NU

0

Piotr Skrzypczuk

1

3:02.943